arama

  BİM Xiaomi Taşınabilir Şarj Aleti İncelemesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (26 , Ortalama Puan: 3,73
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Teknoloji devleri arasında yer alan Xiaomi imzası taşıyan 10.000 mAh kapasitesi bulunan taşınabilir şarj aleti yüksek kalitesiyle birlikte dikkat çeken ürünlerden biri olarak ön plana çıkıyor. Telefonunuzu priz olmayan alanlarda da şarj etmenizi sağlayan söz konusu taşınabilir şarj aleti tasarım olarak da gayet hoş bir görünüme sahip olduğu için elinizde rahatlıkla gezdirebilirsiniz. Fakat boyut olarak biraz büyük olduğunu söyleyebiliriz. bunu da 10.000 mAh kapasiteye verebilirsiniz. 2.Nesil söz konusu şarj aleti peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

  İki Yönlü Hızlı Şarj

  Üründe hızlı şarj özelliği bulunuyor. Hem prize takıp şarj ederken hem de ürünle birlikte telefonunuzu veya herhangi bir elektronik ürününüzü şarj ederken hızlı şarj özelliği çalışmaktadır. Bu hızlı şarj özelliğiyle birlikte çok daha kısa sürede yüksek şarjla elde edebilirsiniz. Normalde 4 saatte %100 olan bir telefon bu ürünle birlikte yaklaşık olarak 45 dakika – 1 saat arasında %100’e ulaşmaktadır.

  Küçük Akım Deşarjı

  Bluetooth kulaklıklar ve Xiaomi Mi Band bileklik gibi ürünler küçük akım deşarjına ihtiyaç duyuyor. Bu ürünlerin bu ihtiyacını karşılamak için yine üründe özel bir yer bulunmaktadır. Bu sayede direkt olarak akıllı bilekliğinizi ve kulaklığınızı herhangi bir zarar vermeden şarj edebiliyorsunuz.

  LED Gösterge Işığı

  Üründeki LED gösterge ışığı sayesinde şarjın dolup dolmadığınızı görüntüleyebiliyor, ne kadar kaldığını da anlık olarak görebiliyorsunuz. Hemen hemen orta segment her taşınabilir şarj aletinde olan bu gösterge ışığı Xiaomi’nin söz konusu ürününde geliştirilmiş bir şekilde gayet modern tasarımla yer alıyor.

  Fiyat

  Ürün rakiplerine kıyasla çok düşük fiyatla birlikte satışa çıkarılıyor. Fiyatı 79.00 TL olarak ön plana çıkıyor. Rakipleri ise kalite anlamında kıyaslandığında 100 TL’den daha düşük fiyatla 10.000 mAh kapasiteye sahip bu ürünü satmıyorlar. Peşin fiyatına 6 taksit imkanından yararlanarak 6 eşit takside böldürerek ürünü alabilirsiniz. Bu hususta aylık olarak ödeyeceğiniz ücret 13.16 TL olacaktır.

  Ürün kalite anlamında kusursuz. Fiyat olarak da normal diyebiliriz. Aynı zamanda kredi kartına taksit imkanıda bulunuyor. Kaçırmayın derim. 4 Ocak tarihi itibarıyla size en yakın BİM markete giderek ürüne sahip olabilirsiniz. Stoklarla sınırlı geldiği için bulma noktasında sorun yaşayabilirsiniz, bu yüzden sabah saatlerinde gitmeniz faydanıza olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.