arama

  Premier Narenciye Sıkacağı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Premier markalı Narenciye sıkacağı BİM Aktüel kataloglarında çok sık görmediğimiz bir ürün. Bu sebepten dolayı incelenmesi ve kalitesinin nasıl olduğu hususunda çok talep geldi. Bu ürünün özelliklerini, BİM tarafından sunulan ek avantajları sizlere anlatacağız. Çok uygun fiyatı bulunan bu narenciye sıkacağı emsallerine kıyasla 25 TL ucuzlukta satılıyor.

  Güç / Performans

  Ürün 40 Watt güce sahip. Bu güç elektronik bir ürün için çok düşük gibi görünse de Premier markalı narenciye sıkacağının performansı akıllara durgunluk veriyor. Sıkılan narenciye küçük ve büyük güç istemeyen malzeme olması sebebiyle 40 watt yetiyor da artıyor. Koyduğunuz narenciyenin en ufak temel taşına kadar sıkabilen bu ürün performansıyla etkiliyor.

  Kapasite

  Premier markalı narenciye sıkacağının 700 mililitrelik kapasitesi bulunuyor. Yani neredeyse 1 litreye yakın narenciye suyunu tek seferde elde edebiliyorsunuz. Bu sayede sürekli tankı boşaltıp geri takmak zorunda kalmıyorsunuz. Her 700 mililitrede bir boşaltabilir, ya da tek seferde 700 mililitre narenciye sıkıp suyunu elde edebilirsiniz.

  2 Yönlü Çalışma

  Ürün 2 yönlü çalışması sebebiyle narenciyedeki en dipte kalan suyu bile sıkabiliyor. Bu sayede hem israfın önüne geçiliyor hem de elde ettiğiniz narenciye suyu çok daha fazla oluyor. 2 yönlü çalışma özelliğiyle birlikte performansta da büyük bir ilerleme kendini gösteriyor.

  Zararlı mı?

  Premier narenciye sıkacağı narenciyeye herhangi bir zarar vermiyor. Direkt elde sıkımdan hiçbir farkı bulunmuyor. Yani sıkmak için herhangi bir ek takviyeye ihtiyaç duymadan direkt elle sıkıyormuş gibi güçle sıkıyor. Bu da hem meyveye zarar vermiyor, hem de hızlı bir şekilde sıkım sağlıyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Premier garantisi altında geliyor. BİM’in anlaşma yaptığı hiçbir firma garanti hususunda sorun yaratmayacaktır. Bu sebepten kaynaklı olarak üretim kaynaklı ortaya çıkan her türlü problemde firma garantisi yardımcı oluyor. Fakat kullanıcı kaynaklı sorunlarda garanti söz konusu olmuyor.

  Fiyat

  Sunmuş olduğu özelliklere kıyasla çok uygun fiyatla satılan Premier markalı narenciye sıkacağı 49.90 TL fiyatla 23 Kasım tarihi itibarıyla tüm BİM marketlerinde satışa çıkartılacak. 23 Kasım BİM Aktüel kataloğundaki bu ürün diğer tüm aktüel ürünlerde olduğu gibi stoklarla sınırlı gelecek. Bu sebepten dolayı da hemen tükenebilir, ihtiyaç varsa belirtilen tarihte sabah erken saatlerde almanızı öneriyoruz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.