arama

  Premier Su Isıtıcı Kettle İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  23 Kasım BİM Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Premier markalı su ısıtıcı kettle elektronik ürünler arasında hem sunduğu özelliklerle hem de fiyatıyla öne çıkan bir ürün oluyor. Pembe – beyaz renklerde tasarlanan bu ürün çalışma performansı, kapasitesi, emniyet sistemiyle birlikte güven verirken, aynı zamanda verilecek fiyata değer bir ürün olduğunu kanıtlıyor. Peki Premier su ısıtıcı kettle bize neler sunuyor?

  Güç / Performans

  Kettle’larda en önemli konulardan biri kuşkusuz sunduğu güçtür. Premier su ısıtıcı kettle 1850 – 2200 watt performans sunuyor. Bu da demek oluyor ki, koyduğunuz su çok kısa süre içerisinde kaynayacaktır. Kapasite sonuna kadar su koyabiliyorsunuz ve kaynatma noktasında bir sorun oluşmuyor. Kireçlenme durumları da ürünün yapılış maddesi gereğince meydana gelmeyecektir.

  Kapasite

  Su kapasitesi 1.7 litre olan söz konusu su ısıtıcı kettle, 1.7 litrelik suyu tamamıyla kaynatabiliyor. Ortalama 1 litre olan çaydanlık setinin su bölümünü tamamıyla, demlik bölümünü de yine tamamıyla bu şekilde doldurabilen su ısıtıcı kettle, bu özelliğiyle de yine fiyatına göre öne çıkıyor. Öyle ki bu kalitede ve bu kapasiteye sahip başka bir ürünü aynı fiyata bulmanız imkansız.

  Emniyet Sistemi

  Kettle’ların ortak sorunu susuz kalması. İnsanlık hali unutulabiliyor. Bu durumda susuz çalışmaya devam ederse rezistans başta olmak üzere ürün tamamıyla yanabiliyor. Yani bu hususta rezistansın yanması çok daha iyi bir ihtimal çünkü ürün yanarsa evde yangın çıkma ihtimali var. Premier bu durumu düşünerek ürüne emniyet sistemi getirmiş. Eğer söz konusu kettle susuz kalırsa ürün kendini otomatik olarak kapatıyor. Bu sayede unutsanız dahi herhangi bir şey olmuyor.

  Rezistans

  Ürünün rezistansı gizli. Bu sayede çok daha güvenilir olan Premier su ısıtıcı kettle aynı zamanda kolay bir şekilde de temizlenebiliyor. Gizli rezistans özelliğinin neredeyse tüm kettlelarda uygulanmasıyla birlikte Premier’de bunu kendi ürününde uygulamış durumda.

  Garanti

  Premier su ısıtıcı kettle 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Meydana gelebilecek her türlü sorunda garanti tarafından onarım işlemleri gerçekleştiriliyor. Eğer sorun kullanıcı hatasıysa belirli bir ücret karşılığında tamiri yapılırken, kullanıcı hatası olmadığı durumlarda ise firma tarafından tamamen ücretsiz bir şekilde onarım çalışmaları devam ettiriliyor.

  Fiyat

  Premier su ısıtıcı kettle 49.90 TL karşılığında 23 Kasım BİM Aktüel kataloğuyla birlikte müşterilere ulaştırılıyor. Stoklarla sınırlı olan BİM’de 23 Kasım’dan itibaren satılacak olan söz konusu su ıstıcı kettle uygun fiyat noktasında çığır açmış bir ürün olarak kendini gösteriyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.