arama

  ŞOK 1 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı – Ayın İlk Kataloğu!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  1 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayında. Çoğunluğu kişisel bakım ürünlerinden meydana gelen katalogda ev gereçleri de yer alıyor. Fiyatlar piyasaya göre uygun bir şekilde belirlenmiş. Ayın ilk kataloğu olarak öne çıkan 1 Ağustos ŞOK Aktüelini detaylı bir şekilde inceleyelim;

  King Blender Seti

  King markalı blender seti özellikle mutfakta çok vakit geçiren ev hanımlarının büyük yardımcısı olacak. Güçlü, kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı olan blender seti toplam olarak 7.5 litrelik doğrama haznesine sahip. 2 farklı hız seçeneğinin de mevcut olduğu blender seti bu sayede kolay doğranabilir ürünlerde yavaş, zor doğranacak ürünler de ise hızlı bir şekilde çalıştırılabilmektedir.

  Çok amaçlı 2 farklı dilimleme ve rendeleme diski bulunuyor. İsterseniz dilimlenecek olan yiyeceğinizi dilimleme diskini takarak, isterseniz de rendelenecek olan yiyeceğinizi rendeleme diskini takarak rendeleyebilirsiniz.

  Tamamı paslanmaz çelikten üretilen bıçakların ve disklerin herhangi bir şekilde yıpranma, paslanma, boşlama, körelme gibi durumlar yaşaması mümkün değil. Firma bunun için 4 yıl boyunca garanti veriyor. Herhangi firma kaynağından meydana gelen sorunda ücretsiz onarım ve değişim yapılıyor.

  1100 Watt gücündeki bu blender seti, ihtiyaçlarınızı giderme noktasında size çok büyük oranda yardımcı olacaktır. 129.90 TL’lik fiyatıyla, 6 taksit imkanıyla birlikte ŞOK mağazalarına gelecek 1 Ağustos 2018 tarihli ŞOK aktüelinde bulunan bu ürünü ihtiyacınız varsa kesinlikle almalısınız.

  Hava Üflemeli Şekillendirici

  Yine 1 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğundaki Remington markalı Hava Üflemeli Şekillendirici öne çıkan ürünler arasında yer alıyor. 400W gücündeki bu ürün, saç kurutma makinesi veya fön makinesine ihtiyaç duymadan saçlarınıza şekil vermeniz noktasında yardımcı olacaktır. Çok karmaşık saçlarınız yoksa kısa süre içerisinde fön çekmiş gibi yapabilen bu ürün, karmaşık saçlarda biraz daha uzun uygulanması gerekiyor. 25 mmlik sert kıllı fırçası bulunan ürünün 19 mmlik yuvarlak fırçası da yine yanında geliyor. 1.8 metrelik dönebilen kablosu sayesinde de istediğiniz yerde rahat bir şekilde saçınıza şekil verebiliyorsunuz.

  Fön çekmeyi sevmeyen veya fönden dolayı saçları yıpranan biriyseniz bu ürün sizin ihtiyacınızı karşılayacak ve saç şekillendirme noktasında memnun edecektir. 2 yıl boyunca Remington garantisi altında olan bu söz konusu şekillendirici 79.90 TL’ye satılıyor. Ayrıca ürün 6 taksite böldürülebiliyor.

  Saç Kesme Makinesi ve Çift Bıçaklı Tıraş Makinesi

  Ayrı ayrı satılan bu ürünlerin ikiside Remington tarafından üretildi. 1 Ağustos’tan itibaren ŞOK Aktüel kapsamında ŞOK mağazalarında yer alacak olan bu ürünlerden saç kesme makinesinin bıçakları tamamıyla titanyum kaplama. Bu titanyum kaplaması sayesinde hem görünüş açısından hem de işlevsellik açısından diğer makineler fark atacak ürünün bıçaklarında körelme, yıpranma gibi durumlar çok kolay gerçekleşmiyor. 2 adet ayarlanabilir tarağı bulunan ürünün tarak başlıklarından biri 16 mm, diğeri ise 18 mm. 3 yıl boyunca garanti kapsamındaki saç kesme makinesi 89.90 TL’ye satılıyor. 

  Çift başlıklı tıraş makinesinde ise çift başlık bulunuyor. Bu sayede rahat tıraş imkanınız var. 60 dakikaya kadar kullanım süresi sunulan makine şarjla değil 2 adet AA pille çalışıyor. Kullanışlı seyahat kilidi bulunan bu ürünü rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Kuru ciltlerde uygulanacak makineyi kesinlikle ıslak cilde vurmayın bozulabilir. 2 yıl boyunca yine garantili olan bu ürün 59.90 TL’ye satılıyor. 

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.