arama

  ŞOK 11 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Haftasonu Neler Geliyor?

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  11 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu sonunda yayınlandı. 11 Ağustos Cumartesi gününden 14 Ağustos tarihine kadar satışa olacak ürünler sınırlı sayıda gelecek. Daha şimdiden talep toplayan bu ürünlerden en çok öne çıkan Axen markalı televizyon oluyor.

  ŞOK Aktüel kataloglarına genel olarak baktığımızda yaklaşık 2 haftadır doğru düzgün bir ürün göremiyorduk. Fakat bu hafta gelen ŞOK Aktüel kataloğunda çok güzel ürünler var. Genel olarak oyuncuların düşünüldüğü ŞOK Aktüel kataloğunda oyuncular için klavye, mouse ve kulaklık yer alıyor.

  Axen markası altında ŞOK marketlere gelen 49 inç boyutundaki televizyon, birçok kişinin araştırma konusu olmuş durumda. Televizyon Full HD ekrana ve Smart TV teknolojisine sahip. Yani bu televizyonla youtube ve tarayıcıya girebilir, bir bilgisayar gibi kullanabilirsiniz. Wi – Fi ile bağlantı yapılabiliyor.

  49 inçlik ekran demek 124 cm ekran boyutu demek. 124 cm’lik ekranda orta boyutta evler için yeterli olacaktır. Sınırlı sayıda gelecek bu televizyonu almak istiyorsanız bahsedilen tarihte erken saatlerde ŞOK marketlerinden herhangi birinde olmalısınız. Çünkü talep çok fazla, hemen tükenebilir. 1920 x 1080 piksellik ekran çözünürlüğü bulunan televizyon 124 cm ekran boyutuyla birlikte harika görüntüler seyretmenize olanak tanıyacaktır. Yani izleme ve görüntü kalitesi noktasında herhangi bir sorun ve tatminsizlik yaşamayacağınızın garantisini ben veriyorum.

  Cihazda 2 farklı HDMI çıkışı ve 2 farklı 8W ses çıkışı yer alıyor. 2 yıl boyunca garantili olan bu söz konusu Axen markalı televizyon 11 Ağustos tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda 1.499 TL’ye satılıyor.

  Everese Oyuncu Mouse / Klavye ise yine 11 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünlerinden oluyor. Fiyatı çok uygun ve görünümleri muhteşem olan bu 2 ekipman, tam anlamıyla oyuncu klavyesi ve mouseu olmasa da fiyatına göre çok fonksiyonel diyebiliriz.

  Eğer düşük bütçeli bir oyuncu ekipmanı arıyorsanız, bunlar sizin için yeterli olacaktır. 1.40 m kablo uzunluğu bulunan oyuncu klavyesini inceleyelim. Makro tuşları bulunuyor fakat bu tuşlar çok yüksek fiyatlara satılan makrolu klavyelerle aynı değil. O yüzden fazla bir beklenti içerisine girmeyelim. Tasarım açısından çok muhteşem bir şekilde ergonomik tarzda tasarlanan klavye, görünüş olarak 10 puan üzerinden 10 aldı. Klavyenin 4 farklı kısayol tuşu bulunuyor. Bu tuşlara istediğiniz her şeyi ayarlabiliyorsunuz. Aynı zamanda windows kilit tuşuda yine acil durumlarda ekranı kapatmanız için klavyede boy gösteriyor. 24.90 TL karşılığında satılan Everese oyuncu klavyesinin yanı sıra bir de oyuncu mouse var.

  Bu mouse ise 3’lü 3200 DPI optik sensöre sahip. Fiyatına göre bu değerler bir mucize ve harika diyebiliriz. Fiyatındaki diğer mouselere göre kat kat daha iyi olan bu Mouse, markasından dolayı çekimser yaklaşılan bir ürün olsa da Everese ürettiği bu ürüne tam 2 yıl boyunca garanti veriyor. Eğer firma kaynaklı tek sorun olursa gel ürünü geri ver alırız diyor. Bence bu garantiden sonra zaten bu firmaya güvenmemek saflık olur. Değişebilen LED ışıklarına sahip olan bu klavye tüm ŞOK mağazalarında 17.90 TL karşılığında satılacak.

  Ayrıca yine Everese Metal USB Fan, ve Snopy Oyuncu kulaklığı da ŞOK Aktüel kataloğunda yer alıyor. Metal USB fan 2 yıl boyunca garantili olarak çok uygun fiyata satılıyor. Evde, ofiste masa başında sıcaklardan bunaldıysanız bu ürün size yardımcı olacaktır. USB girişine takacağınız metal fan sayesinde sıcaklara son. Fiyatı 14.90 TL

  Snopy markalı oyuncu kulaklığına bakacak olursak çok yüksek performansının olduğunu söyleyemem. 2.1 metrelik kablosu bulunan bu ürünün fiyat – performans grafiğini çıkaracak olsak tasarım v.s. de eklenirse 10 üzerinden 8 puan hakkı var diyebilirim. 19.90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Yine bu ürünün de diğer teknolojik eşyalar gibi 2 yıl garantisi var.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.