arama

  ŞOK 15 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Et & Kıyma Makinesi Geliyor!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Merakla beklenen 15 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Kataloğa genel olarak bakacak olursak Kurban Bayramı’na özel ürünler ve ev gereçleri yer alıyor. Kurban Bayramı öncesi ŞOK’a gelecek olan bu ürünlerin tamamı sınırlı sayıda geldiğinden dolayı aceleci davranmanızda fayda var diyebilirim.

  ŞOK’a farklı aktüel kataloglarıyla birlikte 3.kez gelen Kawai markalı Multimedya Set her geldiğinde, geldiği gibi tükeniyor. Talep yoğunluğundan dolayı ŞOK’da sık sık bu ürüne yer veriyor. Kendimde kullanıyorum ve aşırı derecede memnun olduğumu belirtmek isterim. 4×45 wattlık ses çıkışı bulunuyor. Amfi bağlanabiliyor. Bu sayede Amfiyede subwoofer ve oval hoparlörler ekleyerek çok daha yüksek ses alabiliyorsunuz.

  Ekranın boyutu 7 inç. Kapasitif ekran teknolojisiyle birlikte üretilen bu ürün, 7 inçin etkili olduğu her alana sığmaktadır. Eğer aracınızın göğüs bölümünde kırpılacak herhangi bir yer yoksa ve 7 inçlik ekran hayatta sığmaz diyorsanız bu durumda In – dash teyp almanızı tavsiye ederim.

  Teypte Bluetooth dahil olmak üzere USB, Micro SD kart girişleri yer almaktadır. Aux bağlantısı da yine mümkün. Fakat Bluetooth olduğundan dolayı fazla kullanacağınızı düşünmüyorum.

  2 yıl boyunca garanti kapsamında olan Kawai markalı bu söz konusu Multimedya Set 329.00 TL’ye alıcı bulacak. İsterseniz kredi kartına 6 taksit yapılıyor ve aylık taksit oranınız 54.83 TL oluyor.

  Katalogda öne çıkan diğer bir ürün Group markalı Et & Kıyma makinesi oluyor. Kurban Bayramı’nın da yaklaşmasıyla birlikte büyük merak ve ilgi toplayan bu et & kıyma makinesi fiyatıyla milleti şaşırtıyor. Çünkü piyasada aynı markalı aynı ürün 200 TL’den daha aşağı fiyatlara hiçbir satıcı tarafından satılmıyor. Fakat ŞOK 15 Ağustos 2018 aktüel kataloğu kapsamında bu ürün daha ucuz fiyatla karşınıza çıkıyor. Peki ne özellikleri var bunun?

  Çıkarıp takılabilen et tepsisi sayesinde kolay bir şekilde temizliğini yapabiliyor yine kolay bir şekilde muhafaza edebiliyor, depolama konusunda sorun yaşamıyorsunuz. Aynı zamanda paslanmaz çelik bıçak ve dişli takımı yer alan bu makinede paslanma, körelme, yıpranma gibi durumlar asla söz konusu değil. Tersine çalışma fonksiyonu da yine ürünle birlikte gelen diğer özellikler arasında yer alıyor.

  Ürün 3 farklı genişlikte kesim yapabiliyor. 3mm, 5mm ve 7mm kalınlıklarında kıyma çekebiliyorsunuz. Maksimum 2000 watt gücündeki bu ürün 3 yıl boyunca garanti kapsamında ve 125.00 TL’ye satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.