arama

  ŞOK 16 Ocak Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Sürpriz İndirimler ŞOK Marketlerde

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Hem haftaiçi hem de haftasonu düzenli olarak ŞOK aktüel katalogları yayınlayarak müşterilerine düşük fiyatlar karşılığında kalitesi yüksek ürünler sunan ŞOK, bu hafta yayınladığı 16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda da sürpriz indirimler altına imza atarak müşterilerin sevgisini kazanmayı başarıyor. Fabrika’dan Halk’a sloganıyla birlikte uzun zamandır faaliyetlerine devam eden ŞOK, katalog başlığı için Evinizin İhtiyaçları İçin ŞOK Yeter de Artar sloganını uygun görmüş. Gerçekten de slogana uygun bir katalog yayınlayan ŞOK, sunduğu ürünlerle dikkat çekmekte. Bizde sizler için 16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda incelemeler yaptık. Bakalım 16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda neler var, neler yok?

  10 Gözlü Kitaplık

  Modern bir şekilde tasarlanan ve evinizin her yerinde rahatlıkla kullanabilecek olduğunuz 10 gözlü kitaplık 16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun en dikkat çeken ürünleri arasında kendini gösteriyor. Soft beyaz renkte tasarlanan ürün üzerinde yine herhangi bir desen bulunmuyor. Yani standart mobilya türü diyebiliriz. 170 cm x 60 cm ölçülerindeki bu kitaplığın içerisine kitaplarınızı, biblolarınızı, yaratıcı durabilecek her türlü eşyanızı yerleştirebilirsiniz. Ürün 2 yıl boyunca garantiyle birlikte gelerek mobilyada garanti veren ŞOK’a ne kadar güvenmemiz gerektiğini söylüyor. 99.90 TL karşılığında satışa çıkarılan söz konusu ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor. Eğer peşin fiyatına 6 taksitle satın alırsanız bu durumda aylık ödemeniz 16.65 TL olarak ön plana çıkacaktır.

  Teba Çelik Su Isıtıcı

  16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Teba markalı çelik su ısıtıcı, şimdiye kadar yayınlanan ŞOK aktüel kataloglarındaki tüm ısıtıcılara göre çok daha uygun fiyatla ve yüksek performansla birlikte satışa çıkarılıyor. Tamamı paslanmaz çelikten üretilen sadece birkaç parça plastik detayı bulunan ürün 1.8 litrelik kapasiteyle standart su ısıtıcılarla eşit oluyor. Üründe emniyet sistemi bulunuyor. Susuz kaldığında direkt olarak kendini kapatıyor ve herhangi bir patlama, yanma riskini tamamıyla ortadan kaldırıyor. Bunun yanı sıra kaynadığında otomatik olarak durabiliyor. 2 yıl boyunca Teba garantisi altında 16 Ocak tarihi itibarıyla ŞOK aktüel kataloğunda satışa çıkarılan bu ürün 39.90 TL’ye satılıyor ve yine peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alınabiliyor.

  Sinbo Narenciye Sıkacağı

  Narenciye sıkacağının geçmiş zamanlarda manuel olması çok yorucu bir işti. Artık Sinbo sayesinde narenciye sıkacakları otomatiğe bağlanmış olup herhangi bir insan gücü gerekmeden otomatik bir şekilde sıkılmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü büyükte narenciye için özel ayarlanabilen başlığı bulunan Sinbo narenciye sıkacağı içerisine sığmıyor veya küçük oluyor gibi dertlerden uzak tutuyor. Kırmızı ve siyah renklerle birlikte tasarlanmış söz konusu ürün yine diğer ürünler gibi hem 2 yıl boyunca garantili hem de peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor. Kredi kartına 6 taksit yapıldığında aylık ödemeniz ise bu kapsamda 6.32 TL oluyor. Ürünün normal fiyatı ise 49.90 TL.

  Fileli Çalışma Koltuğu

  Hem ofisler hem de evlerde kullanabilecek olduğunuz ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan bu söz konusu fileli çalışma koltuğu yükseklik ayarına sahip bir şekilde geliyor. Bu sayede dilediğiniz kadar yükseltebiliyor ve masayla kendinizi eşit hizaya getirebiliyorsunuz. Böylelikle daha rahat çalışma alanları oluşturmuş oluyorsunuz.

  Oturma genişliği 48 derinliği 46 cm olarak tasarlanan söz konusu fileli çalışma koltuğunun ise yine sırt genişliği 48, sırt yüksekliği ise 49 cm olarak tasarlanmış durumda. Tamamıyla siyah renkten oluşan ürünün tekerlek ve iskelet bölümü sert plastikten imal edilmiş durumda. 189.00 TL fiyatla müşterilere ulaştırılıyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor.

  Notebook Sırt Çantası

  16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan ürün Notebook’u elinde taşımaktan yorulanlar için birebir. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli malzemeden üretilmiş bu ürün 46 x 31 x 13 cm ölçülerle birlikte geliyor. Notebookunuzun ölçüleri ile kıyaslayarak almanızda fayda var. Ürün siyah renkte tasarlanmış olup birçok gözü bulunuyor. Aynı zamanda hem sırtta taşıma için kolluklar hem de elde taşımak için ayrı bir tutamaç yer alıyor. 49.90 TL karşılığında müşterilere sunulan bu ürün peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

  Battaniyeler

  16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı battaniye kendini gösteriyor. Çift ve tek kişilik battaniyelerden ikiside rengarenk tasarımlarıyla birlikte 16 Ocak ŞOK Aktüel katalaoğunun dikkat çeken ürünleri arasına girmeyi başarıyor. Çift kişilik battaniye ölçüleri bakımından 180×220 cm ölçülere sahipken, tek kişilik battaniye ise 150×200 cm ölçülere sahip bir şekilde geliyor.

  Paşabahçe 6’lı Çay Bardağı

  16 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Paşabahçe markalı 6’lı Çay bardağı oluyor. Züccaciye konusunda çok kaliteli ürünler üreten Paşabahçe söz konusu 160 cc ölçüsü bulunan çay bardaklarını 11.95 TL karşılığında 6’lı olarak satıyor.

  ŞOK Aktüel kataloğu 16 Ocak ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Katalog görseli de aşağıda yer aldığı gibidir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.