arama

  ŞOK 18 Ağustos 2018 Haftasonu Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  18 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayında. Merakla beklenen haftasonuna özel çıkarılan katalogda birçok ihtiyaca yönelik ürün bulunuyor. Kurban Bayramı tatili dolayısıyla özel olarak satılan herhangi bir ürün yok. Dijitsu markalı dik süpürge, erkek pijama takımı, çocuk pijama takımı ve yatak aleziyle yatak örtüsü katalogda öne çıkarılmış.

  890 Watt gücündeki Dijitsu markalı Dik süpürge, el süpürgesi olarak da kullanılabiliyor. En güzel özelliklerinden biri olan bu özellik sayesinde masa üstü, koltuk üstü gibi alanları da rahatlıkla temizleyebilir, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Daha iyi emiş yapabilmesi için geliştirilen üçgen başlığı aynı zamanda köşelere girmekte de zorluk yaşamıyor. Tamamen köşelerde yer alan tozları ve çöpleri çekebiliyorsunuz.

  1 Litrelik toz haznesi bulunan Dijitsu markası altında üretilen Dik Süpürge, 180 derecelik dönebilen süpürme başlığına sahip. Bu başlık sayesinde sürekli hareket etmenize gerek yok. Sadece kolunuzu hareket ettirerek istediğiniz yönü temizleyebilir ve zamandan tasarruf ederken kendi enerjinizin kaybolmasından da tasarruf edebilirsiniz.

  Kolay çıkarılabilir ve temizlenebilir yapısı bulunan dik süpürge bu sayede temizleme noktasında da sizi sinirlendirmiyor. 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor ve fiyatı sadece 79.90 TL. Kredi kartına 6 taksitle imkanıyla alabilecek olduğunuz bu ürünün her taksidi aylık 13.22 TL olarak belirlenmiş.

  Erkekler için ve çocuklar için pijama takımları geliyor. Ne yazık ki kadınlar için herhangi bir takım söz konusu değil. Üzerinde çapa ve pusula resmi olan farklı pijama takımlarından ister çapalı olanı isterseniz de pusulalı olanı tercih edebilirsiniz. 29.90 TL erkek pijama takımı için, 19.90 TL ise çocuk pijama takımı için belirlenmiş fiyattır. %100 pamuktan imal edilen bu pijama takımlarına eğer ihtiyacınız varsa kaçırmayın derim çünkü fiyatı çok uygun.

  Tek kişilik ve çift kişilik olarak farklı farklı satılan yatak alezinin görünüş olarak çok dekoratif bir yanı yok. Sade, öylesine yatağa serilecek bir görüntüsü bulunuyor. 19.90 TL tek kişilik fiyatı olurken, 29.90 TL çift kişilik fiyatı olarak kendini gösteriyor.

  Yine çift ve tek kişilik olarak satılan çok amaçlı yatak örtüsü de katalogda dikkat çeken ürünlerden. Tek kişiliği 160 x 220 cm ölçülerinde, çift kişiliği ise 200 x 220 cm ölçülerinde olan çok amaçlı yatak örtüsünden tek kişilik olanı almak isterseniz 29.90 TL ücret, çift kişiliği almak isterseniz 34.90 TL ücret ödemek durumunda kalıyorsunuz.

  Anlatabileceğimiz birde erkek ayakkabısı bulunuyor. 40 ila 44 numara aralığındaki erkek ayakkabısı spor görünüme sahip. Kalite konusunda konuşamam çünkü ürünle ilgili herhangi bir marka v.s. paylaşımı yapılmamış. Bu ayakkabının fiyatı ise 29.90. Ayrıca ayakkabı termal taban.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.