arama

  ŞOK 18 Temmuz 2018 Aktüel Kataloğu – Birbirinden Güzel Fiyatlar!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK 18 Temmuz 2018 aktüel kataloğu yayınlandı. Katalog her kesimden her ihtyiaca yönelik ürünler içeriyor. Çok sayıda ürünün yer aldığı katalogda fiyatlar aynı ürünün piyasa değerine göre çok düşük şekilde kendini gösteriyor. Haftaiçi ve haftasonu olarak farklı katalog yayınlamakta olan ŞOK, bu haftaki haftaiçi kataloğu olan 18 Temmuz kataloğunda su arıtma cihazıyla ön plana çıkıyor.

  Su Arıtma Cihazı

  ŞOK aktüel kataloğunun ilk ürünü olan Su Arıtma Cihazı, beş aşamalı arıtma yapabiliyor. Buda demek oluyor ki, arıttığı su minerallerine kadar tertemiz bir hal alıyor. Kuruluma hazır bir şekilde gelen kutu içeriğinde yer alan kullanma kılavuzuyla sadece dakikalar içerisinde kurabilecek olduğunuz bu ürün eğer musluktan su içmeye çekiniyorsan alabileceğiniz en kaliteli ürünlerden biri. Mineralli su imkanı bulunan ürün aynı zamanda suya mineral katıyor.

  Aç kapa şık musluğu bulunan ürünün musluk bölümü yine görünüm olarak güzellik barındırıyor. NSF & ISO belgelerinin tamamı var olan ürün standartlar ölçeğinde üretilmiş olup, herhangi bir sağlık zararı vermiyor. Gerekli testleri geçtiği için bu belgeleri almaya hak kazanmış. 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan cihaz 329.00 TL

  Dijitsu Vantilatör

  Dijitsu markalı vantilatör, son zamanlarda en çok satılan vantilatör markası diyebiliriz. 16 inçlik yani tam 40 cm’lik kafa bölümü bulunan vantilatör sıcak yaz günlerinde düşmanınız olan güneş tarafından sağlanan yüksek ısıyı serinlemeniz amacıyla yok ediyor. Hızlı bir şekilde dönüp rüzgar gibi serinlik sağlayan vantilatör 45 W gücünde ve duvara asma aparatıyla birlikte geliyor.

  3 farklı hız seçeneği bulunan bu ürünü eğer hızlı kullanmak isterseniz hızlı modda, normal kullanmak isterseniz normal modda veya düşük hızda kullanıyım vantilatör beni çarpıyor diyorsanız düşük hız modunda kullanılabiliyor.

  Metal ızgarası bulunan ürünün ızgarasında soyulma, yıpranma ve küçük darbeler sonucu ortaya çıkan büyük ezilmeler söz konusu olamaz. Kaliteli bir şekilde üretilen bu ürünün 120 dk zaman ayarı var. Yani 2 saat sonra otomatik olarak kapanabiliyor. Sessiz motoruyla birlikte dikkat dağınıklığına yol açmayan olan bu ürün kutudan çıkardığınız gibi tam haliyle gelmiyor. Ürünü kurmanız gerekiyor. Kullanım kılavuzunda yer alan kurulum rehberine bakarak dakikalar içerisinde ürünü kurabilirsiniz.

  Elektrikli Cezve

  Türk kahvesi içilmesi en zevkli içeceklerden biridir. Bunun için birçok elektrikli cezve üretilmiştir. Yine Kawai kendini bu sektöre de atarak elektrikli cezve üretimini başlatmış. ŞOK’da satışa sunulan elektrikli cezve 4 fincan alabiliyor. 650 ila 850 Watt güç aralığında çalışan elektrikli cezve aşırı ısınmaya karşı çift emniyet sistemine sahip. Elektrikli cezveler patlıyor, aşırı ısınınca yanıyor haberleri karşısında Kawai emniyet eklemiş.

  Paslanmaz çelik gizli rezistansıyla birlikte herhangi bir şekilde yıpranma ve paslanma gibi durumlarla karşı karşıya kalmanız önleniyor. Bu sayede rahat rahat yıllarca bu ürünü kullanabiliyorsunuz.

  Granit Karnıyarık Tencere

  24 cm ölçülerinde granit karnıyarık tenceresi çok uygun fiyatıyla özellikle hanımların dikkatini çekiyor. Tencere bölümünde sadece karnıyarık tencere değil aynı zamanda Granit derin tencere ve granit tavada yer alıyor. Granit karnıyarık tencerenin satış fiyatı 39.90 TL, Granit derin tencrenin satışı 39.90 TL, granit tavanın satış fiyatı ise 24.90 TL olarak belirlenmiş durumda.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.