arama

  ŞOK 21 Temmuz 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Muhteşem Ürünler Geliyor.

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK 21 Temmuz 2018 aktüel kataloğu an itibarıyla yayınlanmış durumda. Katalogda her zamanki gibi birbirinden güzel ürünler yer alıyor. Çoğunluk olarak ev ihtiyaçlarının bulunduğu katalogda bu hafta elektronik bir malzeme yok. Çoğunlukla elektronik malzemeler yer alıyordu.

  Kataloğa göz atacak olursak 2 sayfalık ürünler şu şekilde sıralanabilir: Mini abajur, 2’li yastık kılıfı, Speedy elektrikli süpürge, iki gözlü çekmece, çekmece düzenleyici, Wellsoft paspas, su tabancası, 3’lü köpük balon, Köpük tabanca + yedek köpük. Eğer 25 TL ver üzeri alışveriş yaparsanız Cif Jel Tüm Yüzeyler 750 mL ve Cif Sprey Tüm Yüzeyler toplamda 12.00 TL’ye, Sütaş Tost Peyniri 400 gr ise 9 TL’ye düşecek.

  Mini Abajur

  Abajurlar ev dekorasyonlarının olmazsa olmazları olarak ön plana çıkmaktadırlar. Hem kullanış açısından hem de görünüm açısından çok faydalı olan bu söz konusu abajurlar büyük ve küçük olmak üzere 2 farklı şekilde üretilmekteler. 21 Temmuz 2018 ŞOK aktüelinde yer alan abajur ise bir mini abajur. Yatak odalarında yatağınızın yanındaki çekmece üzerinde ya da salonlarda tekli koltukların yanlarında bulunan fiskos masalarının üstlerinde yer alabilecek olan bu ürün hem karanlık ortamlarda çok fazla ışık istemeyen ve loş ortam oluşturma arzusunda olanlara, hem de dekorasyon açısından modern bir görünüm elde etmek isteyenlere müjde niteliğinde gelen bir ürün diyebiliriz. 2 yıl boyunca garantili olan bu ürün 29.90 TL karşılığında satılıyor.

  2’li Yastık Kılıfı

  Türk milleti olarak yastıklara kesinlikle kılıf takmak zorundayız. Kılıf takmadan yastıklarımızı kullanmayız. O Beyaz yastıkların kirlenmemesi ve yatak üzerinde daha hoş görünmesi için tasarlanan yastık kılıfları ŞOK’da satışta. Çok uygun fiyatla satılan 2’li yastık kılıfı %100 pamuktan imal edilmiş. Aynı zamanda da fermuarlı. Fiyatı ise 7.95 TL

  Fantom Speedy Elektrikli Süpürge

  Fantom markası altında üretilen Speedy modelindeki elektrikli süpürge ŞOK aktüelinde yer alan en pahalı ürün olarak ön plana çıkıyor. Pahalı dediysek ürüne göre değil, aktüelde yer alan ürünlere göre pahalı. Yoksa süpürge, rakiplerine kıyasla çok daha ucuz şekilde satılıyor.

  Kablo sarma aparatı, duvara montajlanabilme özelliği, antikabteriyel toz torbası gizi özellikleri bulunan bu elektrikli süpürgenin tek kötü yanı 500W olması. Çok iyi çekim gücü olmayan süpürge, çekmesi güç olan büyük çöpleri çekemiyor. Çekse dahi çok zorlanıyor. 1 Litrelik toz kapasitesi bulunan ürünün bu toz kapasitesi ortalama 2 odalı bir evi 2 kere süpürmenizi sağlayacaktır. 3 yıl boyunca garanti kapsamında olan ürün 89.90 TL karşılığında alıcı bulacak. Aynı zamanda ürün kredi kartına taksit yapılabiliyor. 6 taksit 14.98 TL karşılığında ürüne sahip olabiliyorsunuz.

  İki Gözlü Çekmece / Çekmece Düzenleyici

  Katalogda farklı farklı yer alan iki gözlü çekmece ve çekmece düzenleyicinin fiyatı görenleri şaşırtıyor. 25X28X25 cm ölçülerindeki iki gözlü çekmece yatak odaları ve genç odaları için dolap içerisine yerleştirilebilecek çekmecelerden. MDF’den yapılmamış kumaştan imal edilen 2 gözlü çekmece, ince ayakları sayesinde bir şey koyduğunuzda yere düşme gibi bir durumla karşılaşmıyor. Fiyatı ise 12.90 TL. Aynı zamanda çekmece düzenleyici ise yine çekmecelerin fazla karışık olmaması için göz göz ayrılmış. 12 farklı gözü bulunan bu düzenleyicinin boyutları ise 24x29x11 cm. Fiyatı 7.95 TL

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.