arama

  ŞOK 22 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu Yayında!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Merakla beklenen 22 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda birçok ürün bulunuyor. King markalı El Blenderı, yine King markalı doğrayıcı ayaklı servis tabağı, kahve yanı bardak gibi ürünler öne çıkıyor. Ayrıca elektrikli çay seti, katalogda en çok dikkat çeken ürünlerden birisi.

  El Blenderı

  İlk ürün 700 Watt gücündeki El Blenderı. 4 yıl boyunca garanti kapsamında olan tamamı ısıya dayanıklı paslanmaz çelikten üretilen ucu bulunan bu söz konusu El Blenderı, kırmızı rengiyle birlikte dikkat çekiyor. Uzun ve dik bir tasarımı bulunan ürünün garanti süresinin 4 yıl olması, bu kapsamda insanları rahatlatıyor diyebiliriz. Çünkü 4 yıllık yani 48 aylık süreç içerisinde herhangi bir şekilde meydana gelebilecek üretim kaynaklı sorunda ücretsiz değişim veya onarım hizmeti veriliyor. 54.90 TL karşılığında alıcılara sunulan ürün kredi kartına taksitle alabileceğiniz bir ürün olarakta kendini gösteriyor. Aylık 9.15 TL ödeme yaparak 6 taksit şeklinde ürüne sahip olabilirsiniz.

  Doğrayıcı

  Diğer ürün ise 600 Watt gücünde bir doğrayıcı. 600 Wattlık gücüyle doğrayamayacak herhangi bir şey yok diyen bu söz konusu ürün çift taraflı paslanmaz çelik bıçağa sahip. 1 litrelik alanı bulunan doğrayıcı bu sayede doğradığınız ürünleri çok yüksek şekilde depoluyor ve bu kapsamda size herhangi bir sorun yaşatmıyor. Sorundan kasıt. Sürekli tak – çıkart – boşalt mantığı. Fiyatı 64.90 TL olan bu 600 Watt gücündeki doğrayıcı 4 yıl boyunca garanti kapsamında. 6 taksitle alabilecek olduğunuz bu ürüne aylık 10.82 TL ödeme yaparak sahip olmanızda mümkün.

  Ayaklı Servis Tabağı ve Kek Kalıbı

  Paşabahçe markası altında gelen ayaklı servis tabağı ve Borcam markası altında gelen Baton kek kalıbı ise hanımların dikkatinde. Söz konusu ayaklı servis tabağı 32 cm ölçüye sahip. 34.90 TL karşılığında alabileceğiniz bu ayaklı servis tabağı görünüş açısından da modern bir tasarıma sahip. Bayramda misafirlerinize servis yaparken lazım olabilir. 6 taksitle alabildiğiniz bu ürüne aylık 5.82 TL ödeme yapıyorsunuz. Baton kek kalıbı ise 12.90 TL’ye satılıyor. Kapasitesi ise 1630 cc.

  Elektrikli Çay Seti

  Sinbo markasıyla birlikte gelen elektrikli çay seti, yine ŞOK Aktüel kataloğunda en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesi diyebiliriz. Dual ısıtma sistemi bulunan ürün sadece bu özelliğiyle birlikte %90 enerji tasarrufu yapmaya olanak tanıyor. 1.7 litrelik su haznesi, 0.7 litrelik de demlik haznesi var. Demlik tamamen camdan, su ısıtıcısı ise paslanmaz çelikten üretilmiş. Yüksek seviyede ısınma durumunda emniyeti gereği kendini soğutana kadar kapalı kalan cihaz bu durumda herhangi bir şekilde güvenlik gereği çalıştırılamıyor. Bunun yanı sıra su olmadan da çalışmıyor. 2200 W gücündeki bu elektrikli çay seti 99.90 TL’ye sahip olacağınız bir ürün olarak kendini gösteriyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.