arama

  ŞOK 24 Ekim 2018 Tarihli Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Şok marketler zincirinin her hafta düzenli olarak uyguladığı indirimlerde bu hafta neler varmış beraber inceleyelim. 24- 30 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacak olan Şok aktüel ürünler katoloğunda ev tekstil ürünleri dikkat çekiyor. Şimdi gelin beraberce inceleyelim

  Dilimli Store Perde

  İlk olarak inceleyeceğimiz ürün stor perde. 2 metre uzunluğunda ve 140 cm eninde olan dilimli stor perdenin fiyatı 69.90 TL olarak belirlenmiş. Perdenin boyunun 2 metre olması ideal. Türkiye’de kat yüksekliklerinin 2,8 metre olduğunu düşünürsek ve pencereler genelde 90 cm – 100 cm yükseklikten itibaren başladığını göz önüne aldığımızda 2 metrelik boyu ile pencereleri tam kapatacaktır. Beyaz, krem rengi de çok ideal. Ortalama bir renk olarak beyaz perde her durvar veya dekor kombinine uyabilir.

  Alez, Yastık & Yorgan

  24 Ekim şok aktüel ürünleri kataloğunda diğer bir grup ürünler ise yatak ürünleri. Yatağınızı korumak ve sağlıklı bir uyku düzeni için alez kullanımı çok önemlidir. Tek kişilik Kapitone Alez  29,90 TL, çift kişilik alez ise 39,90 TL.  Çift kişilik alezin boy ölçüsü 200 olup ortalama bir yatak ölçüsüdür fakat en ölçüsü 150 cm. Bazı yatakların eni daha geniş olabilir fakat alezin yatağın enine birebir uyması çok da önemli değil. kenarlardan 3-5 cm açık kalabilir.

  Yine sağlıklı bir uykunun en önemli elemanlarından birisi de kesinlikle yastık. Yastığınızı seçerken sizin için ideal yüksekliğine ve temizlenebilirliğine dikkat ediniz. Elyaf dolgulu slikon yastık 10,90 TL’den satışa çıkarılmış. Piyasaya göre gayet makul duran bir rakam. Yastık ihtiyacı olanlar bizce kaçırmasın deriz.

  İndirimdeki diğer bir ev tekstili ürünü çift kişilik yorgan. Şok yorgan fiyatları açısından makul bir politika izliyor. Fiyata baktığımızda 69,90 TL gibi bir rakam var. Pike fiyatı diyebiliriz.

  Ayrıca buraya kadar yazdığımız 4 üründe de kredi kartına taksit imkanı da sunuluyor.

  24 Ekim şok aktüel ürünleri kataloğunda gıda haricinde kız çocukları için 29 cm uzunluğunda Barbie Pırıltı Bebek sunulmuş. Şok Barbie bebek fiyatı ise 18,90 TL.

  Bildiğimiz gibi anatomileri gereği kadınların erkeklere göre daha üşüdüğü ve sıcaklık ihtiyaçlarının daha fazla olduğu bir gerçek. Bunun için de Şok aktüel ürünü kataloğunda Peluş çorap ürünü indirimli satışa çıkarılmış. Çorap fiyatı ise 6,95 TL.

  24 Ekim Şok Aktüel Gıda Ürünleri

  Şok aktüel ürünlerinde bu hafta gıda bölümünde bir çok indirim göze çarpıyor. Dankek meyveli kek 4,25 TL ve 2 tane alırsanız tane fiyatı 3,19 TL.

  Kruvasan sevenler için de bu hafta iyi bir ziyafet haftası. Uno çikolatalı kruvasan 8,50 TL ve iki adaet alımlarda ikinci ürün %50 indirimli.

  Temel gıda ürünlerinde ise 400 gram Pınar tost peyniri 26 TL’den 10 TL’ye düşüyor. Tabi bu inidirim 25 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde geçerli. Tost peynirini sofralarınızda tost olarak veya kaşar peyniri niyetine de tüketebilirsiniz.

  Yine temel gıdalardan Yudum ayçiçek yağı 1 litre 10,45 TL, Lipton label çay 1000 gramı 23,45 TL, 15’li yumurta ise 8,50 TL’den satışta. Bu arada yumurtanın tane fiyatı 0,56 TL’ye denk geliyor.

  Hesabını bilenler için bu hafta Şok Marketler Zinciri’nde sıkı indirimler var. İyi alış verişler dileriz.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.