ŞOK 28 Nisan 2021 Aktüel Ürün Listesi! İşte En Yeni Ürünler

ŞOK 28 Nisan 2021 Aktüel Ürün Listesi! İşte En Yeni Ürünler

Şok 28 Nisan 2021 aktüel katalogun yeni dönem indirimleri ile Şok market müşterilerini harika ürünler ve fiyatlar sunuyor.

Şok 28 Nisan 2021 aktüel katalogun yeni dönem indirimleri ile Şok market müşterilerini harika ürünler ve fiyatlar sunuyor. Bu ürünler arasında indirimli fırsat fiyatları ile elektrikli ev aletleri, zücaciye, gıdadan ve temizlik malzemeleri ve fiyatlarından faydalanabilirsiniz. Ücretsiz kurulum imkânı ile kaliteli ve donanımlı, A sınıfı enerji ankastre fırın, ankastre cam ocak ve ankastre davlumbazdan 3’lü ankastre set 1349 TL fiyat ile herkes bu eşsiz ürüne sahip olabilir.

Otomatik kapanma özelliği ile susuz çalışma için koruma sistemine sahip, siyah ve kırmızı renk çeşitleri satışa sunulan, Queen Teachat Elektrikli Çay Seti 499 TL ile markette satışa sunuluyor. Şok ürünleri arasında ev hanımlarının hobilerine özel birbirinden güzel giyecekler hazırlayabileceği LED aydınlatmalı, 17 adet dâhili dikiş desenli Brother JK 17B Dikiş Makinesi 1299 TL ile sizler de bu dikiş makinesine sahip olabilirsiniz.

ŞOK 28 Nisan 2021 Aktüel Katalogu Ürünleri Nelerdir?

Ayrıca kalitede başka bir marka olan kadınların dikişte yardımcısı 14 adet dâhili dikiş seçeneği ile, 4 aşamalı Brother JA 1400 Dikiş Makinesi sadece 999 TL ile satışa sunuluyor. Mutfakların vazgeçilmez etkinliği olan çayları demlemek için Ateşe dayanıklı Cambu Borosilikat Cam Kapaklı Demlik Sürahi sadece 39,95 TL. Mikrodalga fırında kullanılabilen ve yemek sunumlarında kullanışlı Luminarc Temperli Lotusia Opal Bowl Kâse 24,95 TL ile mutfakları süslüyor. Davetler ve ev misafirleri ayrıca hediyelik için kullanışlı Luminarc Tatlı ve Sunum Kâsesi 8,99 TL ve Değişik desenleri ile kâselerde yaratıcılık sunan Desenli Sunum Kâse 7,99 TL fiyatlarla yer alıyor.

Yemeklerde titizlik gösteren hanımlar için Renga Cam Yağlık 9,99 TL ve Yemek ve diğer sunumlar için bayanlara ideal Paşabahçe Kapaklı Servis Tabağı 34,95 TL. Ayrıca Şok markette birçok kahvaltı ve diğer yiyecek, çerez türleri indirimli fiyatları ile yer alıyor.

Fırsat Ürünleri

Evlerde kullanılmak için Beyaz Güvercin 200'lü Peçete 5,90 TL ile satışta bulunuyor. Kahvaltıları zenginleştirmek için Yağlı Salamura Zeytin deneme fiyatı ile 29 TL ye fiyatla sunuluyor. Ayrıca keyifle yenecek olan çerezlerden Amigo Siirt Fıstığı 44,90 TL. Quru Kurutulmuş Tarçınlı Elma 3,25 TL. Quru Kurutulmuş Şeftali 3,75 TL. Quru Kurutulmuş Çilek 6,90 TL. gibi hem damağa hem de ucuz fiyatı ile sofralarda yer alıyor.

Şok indirimli Fırsatlarında evlerin banyoları ve çamaşırlarında kolaylık ve hijyen sağlayan Calgon Kireç Önleyici 10,45 TL, Finish Powerball 90’lı Bulaşık Makinesi Kapsülü 44,50 TLve Peros 10kg Toz Deterjan 41,50 TL gibi fiyatlarla ürünleri sizlerde bu ürünlerden alabilir ve kullanabilirsiniz.


Etiketler

Şok Aktüel