arama

  ŞOK 28 Temmuz 2018 Aktüel Kataloğu Yayında! Hangi Ürünler Var?

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  28 Temmuz 2018 tarihli ŞOK Aktüeli yayınlandı. Söz konusu aktüel kataloğuna göz gezdirecek olursak geçmiş haftalara kıyasla çok güzel ürünler var diyemeyiz. Çünkü, geçmiş haftalarda haftasonu katalogları elektronik aletler olsun ev gereçleri olsun dolu dolu olurdu. Şuanda elle tutulur birkaç ürün var ,gerisi çok da önemli diyemeyiz.

  28 Temmuz 2018 tarihinde ŞOK’a gelecek olan ürünler ŞOK Aktüelinde yer almış. Hangi ürünler bunlar? Bakalım.

  • Axen 32″ TV
  • Uydu Alıcı
  • Bay Bayan Spor Ayakkabı
  • Tek / Çift Kişilik Alez

  Bu kadar az ürünün yer aldığı 28 Temmuz 2018 ŞOK Aktüeli müşterilerini hayal kırıklığına uğrattı.

  Axen 32″ Uydu Alıcılı LED TV

  ŞOK, Axen markalı televizyonları farklı ölçülerde 2-3 haftada bir getiriyor. Uygun fiyatlı satılan bu televizyonu zamanında satın alanlar memnun. Yani yapılan yorumlara baktığımızda pekte bir sıkıntı olduğu görünmüyor. Görüntü kalitesi açısından sizi memnun edecek olan Axen markalı 32 inçlik televizyon, yine hız, kanal arama gibi konularda da yüksek oranda başarı gösteriyor diyebiliriz.

  Ürün aynı zamanda 2 yıl boyunca garantili. “Garantiye verdim kullanıcı hatası dediler” gibi sıkıntılarınız yok. Eğer sorun gerçekten firma kaynaklıysa cihaz için gerekli olan düzeltmeler yapılıyor. Buna garanti verebilirim .

  Cihazın ekran çözünürlüğü 1366 x 768 px. 32 inçlik bir televizyon için bu çözünürlükteki ekran normal diyebiliriz. Kalite açısından göz zevkinizi bozmayacaktır.

  Televizyonda 2 farklı HDMI çıkışı, 2 farklı 8 wattlık ses çıkışı, 82 cm’lik ekran boyutu, 1366×768 px ekran çözünürlüğü, USB Media player özelliği bulunuyor. Tüm bu özelliklerin yer aldığı televizyon 28 Temmuz tarihinden itibaren tüm ŞOK mağazalarında; ŞOK Aktüeli çerçevesinde 729.00 TL’ye satılacak.

  Kawai HD Uydu Alıcı

  28 Temmuz ŞOK Aktüelinde  bulunan diğer bir ürün Kawai markalı HD Uydu alıcı. Özellikle şunu söylemem gerekiyor ki, markası veya fiyatı bunları bir kenara bırakalım. Çünkü bu ürün bir uydu alıcıdan çok daha fazlası. Tamı tamına 4000 kanal kaydı yapabiliyor. Bu 4000 kanal kaydının içerisinde istediğiniz her tür yer alıyor.

  Wi – Fi özelliğide yine uydu alıcıda mevcut. Şuanda bu fiyata satılan çoğu uydu alıcıda olmayan özellik 28 Temmuz 2018 tarihli ŞOK Aktüelinde yer alan Kawai HD Uydu Alıcıda mevcut. Bu sayede rahatlıkla internete bağlanabiliyorsunuz. Youtube direkt olarak çalışıyor.

  USB girişide yine uydu alıcıda yer alan diğer bir donanım desek yeridir. Tüm taşınabilir USB ile çalışan birimleri çalıştırabileceğiniz uydu alıcı 2 yıl boyunca garantili. Fiyatı ise 59.90 TL

  Bay Bayan Spor Ayakkabı

  ŞOK çok nadirde olsa spor ayakkabı getiriyor. Yine 28 Temmuz 2018 tarihli ŞOK Aktüelinde spor ayakkabı boy gösterdi. Fiyatı 29.90 TL olan spor ayakkabı hem baylar hem de bayanlar için geliyor. Erkeklere siyah renkte, bayanlara ise beyaz renkte gelen spor ayakkabısı ne çok kaliteli ne de kalitesiz. Çünkü ŞOK’a gelen spor ayakkabılar normal seviyede oluyor. Hemen yıpranmıyor fakat çok uzun süre de dayanmıyor. Ortalama bir süre verecek olursak, günlük kullanımda 3 – 4 ay dayanır diyebiliriz.

  Tek – Çift Kişilik Alez

  Tek kişilik alezin boyutu 90×200, Çift kişilik alezin boyutu ise 150×200. Yani standart baza boyutlarıyla orantılı bir şekilde ön plana çıkıyor. 4 tarafı lastikli olan bu alezleri yatağınıza takmak çok kolay. Tek kişilik alez 10.90 TL’ye, çift kişilik alez ise 15.90 TL’ye satılıyor. 28 Temmuz 2018 tarihli ŞOK Aktüelinde bu ürünler sınırlı sayıda geliyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.