arama

  ŞOK 4 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu – Muhteşem Haftasonu İndirimleri!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  4 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Katalogda birbirinden güzel ürünler yer alıyor. Müşterilerin merakla beklediği ŞOK 4 Ağustos 2018 aktüel kataloğunda en çok dikkat çeken ürün Hotpoint Ariston markalı derin dondurucu olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca katalogda bu ürün harici ev gereçlerine yer verilmiş.

  Derin Dondurucu

  A+ sınıfı enerji mensubu olan derin dondurucu, piyasanın en kaliteli beyaz eşya markalarından olan Hotpoint Ariston imzasıyla birlikte satışa çıkarılıyor. 204 litrelik iç hacmi bulunan derin dondurucu, Kurban Bayramı’nın yaklaşmasıyla ortaya çıkan derin dondurucu ihtiyacı için iyi bir çözüm olabilir. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan ürün ücretsiz olarak evinize kadar teslim ediliyor, montajı yapılıyor.

  Hotpoint Ariston, yıllardan beri beyaz eşya üretimi yapan çok kaliteli bir marka olarak kendini gösteriyor. ŞOK’a gelmesi de büyük bir fırsat oldu diyebiliriz. 979.00 TL fiyatla satılan bu derin dondurucu sizi çok uzun yıllar boyunca idare edecektir. Kredi kartına taksitle satılabilen bu ürün 27,9 kg net ağırlığa sahip. Eğer derin dondurucu ihtiyacınız varsa, ŞOK mağazalarına sınırlı sayıda gelecek olan bu ürünü almak için 4 Ağustos tarihinden itibaren hızlı bir şekilde herhangi bir ŞOK mağazasına gitmenizi tavsiye ediyoruz.

  Tek / Çift Kişilik Çarşaf

  Çarşaflar bir evin olmazsa olmazıdır. Yataklarımızı güzel gösteren ve yüzünün kirlenmesini engelleyen çarşaflar gerek A101, gerek BİM, gerekse de ŞOK’a çok sık bir şekilde geliyor. Fiyatları uygun olan çarşaflar neredeyse geldiği gün tamamen tükeniyor. %100 pamuktan üretilen 9 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüelinde yer alan bu söz konusu çarşaflardan tek kişilik olanı 19.90 TL, çift kişilik olanı ise 24.90 TL olarak ön plana çıkıyor.

  Banyo Havlusu – 2’li El – Yüz Havlusu

  Yine çarşaflar gibi %100 pamuktan imal edilen bu ürünler gerek vücutta bıraktığı his, gerekse de görünüş olarak çok iyiler. Fiyatları da yine bu kapsamda düşük olan banyo ve el – yüz havlusunun her evde olması gerekiyor. Eğer bu ürünlere ihtiyacınız varsa, ŞOK’dan almayı ihmal etmeyin. Çünkü gereksiz yere yüksek fiyatlar vermek durumunda kalmazsınız. Banyo Havlusu 14.90 TL, El ve yüz havlusu ise yine banyo havlusuyla aynı fiyatta 14.90 TL’ye satılıyor.

  Pamuklu Süngerli Paspas

  Görünüş olarak aşırı modern bir tasarımı bulunan Pamuklu süngerli paspas evinizin hemen hemen her alanında kullanılabilir. Bu tamamen sizin dekorasyona olan uyumunuza ve evinizin alanına bağlı olarak değişmektedir. İsterseniz banyoya, isterseniz oturma odasına, isterseniz salona yerleştirebileceğiniz bu ürünü, banyo önüne ya da tuvalet önüne de koyabilirsiniz. 22.90 TL’ye satılan bu ürün ŞOK mağazalarında hemen tükenecektir. Bu yüzden almak istiyorsanız sabah erkenden gitmelisiniz.

  Döner Mekanizmalı Temizlik Seti

  Akıllı vileda olarak geçen döner mekanizması bulunan temizlik seti, normalde 80 – 100 TL aralığında satılıyor. Fakat ŞOK’da bu ürün, normal değerinin çok altında. Islak vileda ucunu kovaya sıkmak için yerleştirdiğinizde herhangi bir yüksek güç uygulamadan otomatik çeviriyor ve temizliğinize devam ediyorsunuz. Bu sayede hem daha az yoruluyor, hem de daha pratik ev işi yapıyorsunuz. Fiyatı ise 26.90 TL .

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.