arama

  ŞOK 5 Eylül 2018 Aktüel Kataloğu – Kırtasiye Malzemeleri Çok Uygun Fiyata!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Merhabalar. 5 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğu sonunda yayınlandı. Katalogda kırtasiye malzemeleri ön plana çıkıyor. Çok sayıda kırtasiye malzemesinin yer aldığı ŞOK Aktüel kataloğunda fiyatlarda uygun bir şekilde belirlenmiş diyebiliriz. Anaokulu’ndan Lise’ye kadar her kademe öğrenci için ürünün yer aldığı ŞOK Aktüel kataloğunda bakalım hangi kırtasiye malzemeleri var? Fiyatları neler?

  İlk olarak ŞOK Aktüel kataloğunda karşımıza çantalar çıkıyor. Anaokulu öğrencileri için farklı, ilkokul öğrencileri için farklı, ortaokul ve lise öğrencileri için ayrı çantalar bulunuyor. Farklı tasarımlar ve renklerde üretilen çantalardan anaokulu çantaları 12.90 TL’ye, İlkokul çantaları 23.90 TL’ye, ortaokul ve liseye yönelik çantalar ise 22.90 TL’ye satılıyor.

  Ardından kataloğun hemen alt bölümünde kalem kutuları dikkat çekiyor. Yine farklı tasarım ve renklerde üretilen kalem kutularının fiyatları da birbirinden farklı. Renkli kalem kutusunun fiyatı 3.95 TL, çift taraflı kalem kutusunun fiyatı 5.95 TL, büyük fermuarlı kalem kutusunun fiyatı ise 4.75 TL olarak belirlenmiş.

  Çalışma sandalyesi olarak kullanılabilecek ofis sandalyesi de yine ŞOK Aktüel kataloğunun öne çıkan ürünlerinden. Yükseklik ayarının bulunduğu oturma alanı tamamen süngerden imal edilmiş ofis sandalyesi 169.90 TL fiyata sahip.

  Ardından kırtasiye malzemelerinin olmazsa olmazları geliyor. Defterler… Her sayfa ve şekildeki defterlerin yer aldığı ŞOK Aktüel kataloğunun 1 sayfası tamamen bu ürünlere yönelik. A4, A5, not defteri boyutlarındaki defterlerin fiyatları da çok uygun. 0.95 TL’den başlayan 4.50 TL’ye kadar uzanan defterleri görmek mümkün.

  Hemen arka sayfada ise kalemler boy gösteriyor. Uçlu, kurşun, keçeli, fosforlu, pastel olmak üzere birbirinden farklı kalem türleri hem tekli hem de set halinde satılıyor. Kalem fiyatlarına bakacak olursak 1 TL ila 5 TL arasında değişim gösteriyor. Setlerin fiyatı ise 8 TL’ye kadar uzanıyor.

  Sözlüklerden türkçe sözlük, ingilizce sözlük, atasözü ve deyimler sözlüğü, atlaslardan ilk atlas ve coğrafya atlası kılavuzlardan yazım kılavuzu, oyunlardan ise satranç yer alıyor. Bunların fiyatına bakacak olursak İngilizce sözlük 4.95 TL’ye, Türkçe sözlük yine 4.95 TL’ye, atasözü ve deyimler sözlüğü 3.50 TL’ye, coğrafya atlası 3.95 TL’ye, ilk atlas 2.50 TL’ye, satranç ise 8.95 TL’ye satılıyor.

  Diğer gereçlerin tamamı da yine ŞOK Aktüel kataloğunda bulunmakta. 10’lu fon kağıtları, el işi kağıtları, mantar pano, sayı seti, ataş seti, ikiz kalemlik, flüt, öğrenci makası, 3’lü silgi, 4’lü silgi, 6’lı silgi gibi setler, boyama önlüğü, oyun hamuru ve beslenme kabı gibi okul ihtiyaçları  hepsi birbirinden uygun fiyatlara satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.