arama

  ŞOK 8 Ağustos 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! Muhteşem İndirimler

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Merakla beklenen 8 Ağustos 2018 tarihli haftaiçi ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Biliyorsunuz ki ŞOK, aktüel kataloglarını haftaiçi ve haftasonu olmak üzere bir hafta içerisinde 2 kez yayınlıyor. 8 Ağustos tarihli söz konusu ŞOK Aktüelin de hoşunuza gidecek birçok ürün yer alıyor.

  Daha önceleri ŞOK’a gelen ve çok hızlı bir şekilde satılıp, stokları direkt tükenen Su Arıtma Cihazı, yoğun talep üzerine tekrardan ŞOK marketlerine geliyor. Aynı zamanda kataloğa genel olarak göz gezdirecek olursak ev gereçlerine ve mutfak aletlerine yer verilmiş diyebiliriz.

  Daha çok hanımların dikkatini çekecek olan 8 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda fiyatlar şaşırtıcı derecede uygun. Stoklarla sınırlı gelecek olan ürünler için 8 Ağustos sabahı en yakın ŞOK mağazasından alışveriş yapmak mantıklı olacaktır. Aksi takdirde alacağınız ürün tükenebilir ve bu sebepten dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz.

  Aqua markalı su arıtma cihazı bahsettiğimiz hızla satılan ürün. 5 aşamalı su arıtabileceğiniz bu ürün sayesinde artık damacana derdinden ve kireçli sulardan kurtuluyorsunuz. Bir kereliğine para verip satın alacağınız bu ürün sayesinde yıllarca damacanadan tasarruf edeceksiniz diyebiliriz. Bu ürün mineralli su hizmeti de sunuyor. Sularınızdaki minerallar kaybolmuyor. Ayrıca mutfağınızda dekoratif bir görüntü oluşturan ürünün bir de son derece şık musluğu var. Fiyatı 329.000 TL.

  Hanımlar Dikkat! Çubuk blender 8 Ağustos 2018 tarihli ŞOK Aktüeli’nin en yoğun talep gören ürünlerinden birisi. 700 Watt’lık güçlü motoruyla birlikte katı yiyeceklerini doğrarken size zevk verecek ve hiçbir şekilde zorlanmayacak olan bu çubuk blender, sadece kendiyle birlikte gelmiyor. Aynı zamanda çelik uçlu paslanmaz bıçaklı parçalayıcıda hediye olarak gönderiliyor.

  Ürünün 2 farklı fonksiyonu var isterseniz normal modda isterseniz de turbo modunda çalıştırabilirsiniz. Bu sayede kolay doğranacak ve parçalanacak ürünleri normalde, zor olan ürünleri ise turbo da halledebilirsiniz. 44.90 TL gibi çok uygun fiyata sarılan bu ürünü de kaçırmayın derim.

  ŞOK’da göreceğiniz diğer bir ürün ise Çelik Su Isıtıcısı, 1500 Watt gücü bulunan su ısıtıcısı Group imzası taşıyor. Group tarafından tasarlanan ve üretilen ürünlerin çoğu ŞOK’da ara ara satılıyor. Yorumlara baktığımızda kalite konusunda herhangi bir sıkıntı olduğunu görmüyoruz. Su ısıtıcısı, su kaynadığı andan itibaren kendini otomatik olarak kapatıyor ve bu sayede taşma gibi sorunlar meydana gelmiyor. Bunun yanı sıra su ısıtıcıların kronik sorunu olan aşırı ısınmadan dolayı yanma, bu üründe mümkün değil. Çünkü üründe ısınmaya karşı emniyet sistemi bulunuyor. Eğer zarar verecek ölçüde bir ısınma meydana gelirse ürün kendini otomatik olarak soğuyuncaya dek kapatıyor. 39.90 TL’ye satılan bu ürün 8 Ağustos 2018 tarihinden itibaren ŞOK Aktüel kapsamında tüm ŞOK marketlerde yer alacak.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.