arama

  ŞOK 8 Eylül 2018 Haftasonu Aktüel Kataloğu – Elektronik Ürünler Geliyor!

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Merakla beklenen 8 Eylül 2018 tarihli ŞOK Aktüel Haftasonu kataloğu yayınlandı. ŞOK Aktüel haftasonu kataloğuna göz atacak olursak uzun zamandır elektronik ürünlere yer vermeyen ŞOK’un bu hafta çok güzel ürünler getireceğini görebiliriz. Masaüstü bilgisayar, notebook, teleskop gibi ürünler getirecek olan ŞOK’da fiyatlarda bir hayli ucuz.

  Quadro markalı Extreme modelindeki masaüstü bilgisayar ŞOK Aktüel haftasonu kataloğunun ilk ürünü olarak öne çıkıyor. Set halinde gelen bilgisayarın tüm bileşenleri içerisinde toplu bir vaziyette. Klavye, mouse ve hoparlör hediyesiyle gelen bilgisayar Intel core i3 işlemciye sahip. Çok performanslı bir işlemci olduğunu söyleyemem.2 GB AMD Ekran kartı ve 4 GB DDR3 RAM donanımlarına sahip olan bilgisayar yüksek performanslı oyunlar oynatmaz. Fakat orta performans isteyen oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. 500 GB HDD’si bulunan bilgisayar orjinal Windows 10 sürümüyle birlikte geliyor. Ücretsiz evinize teslim edilen Quadro Extreme masaüstü bilgisayar 3.699 TL’ye satılıyor.

  Diğer bir ürün ise Life markalı Notebook. Notebook’un işlemcisi Intel Pentium. Fiyatına göre normal olan bu işlemci yine oyun için değil günlük işler için üretilmiş diyebiliriz. Yani ofis ve standart ev kullanımı için ideal. Windows 10 Home 64 Bit yazılıma sahip olan bilgisayarda ekran kartı olarak Intel’in dahili ekran kartı yer alıyor. Ekran çözünürlüğü olarak ise 1920 x 1080 px belirlenmiş. 3 GB RAM, 32 GB Harddiski bulunan Notebook 2 yıl boyunca garanti kapsamında tutuluyor. Satış fiyatı ise 1.699 TL

  Telesekop, katalogda en çok dikkat çeken ürünlerden birisi. 360 mm tüp uzunluğu bulunan ve masaüstü kullanım için tripod hediyesiyle gelen bu söz konusu teleskopun objektif çapı 50 mm. Aynı zamanda üründe ay filtresi ve 2 adet Barlow lens yer almakta. 2 adet aküleri var olan teleskop aynı zamanda 90 derecelik diogonal ayna fonksiyonunu da üzerinde taşıyor. 99.00 TL fiyatı bulunuyor.

  Everese markalı Kablosuz mouse ise yine ŞOK Aktüel haftasonu kataloğunda yer alan diğer bir elektronik ürün. Gelişmiş optik sensör teknolojisiyle üretilen kablosuz mouse 3 tuşa sahip. Standart tasarımı bulunan ve ev, ofis kullanımları için uygun olan bu söz konusu mouse 14.90 TL’ye satılıyor ve 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor.

  Bunlar haricinde birde çantalar geliyor. Malum okulların açılmasına az kaldı. Kırtasiye ihtiyaçlarını haftaiçi aktüel kataloğunda getiren ŞOK, haftasonu içinde özel çantalar getiriyor. Anaokulu çantası, ortaokul & lise çantası ve beslenme çantalı ilkokul çantasının yer aldığı katalogda anaokulu çantası 12.90, ortaokul & lise çantası 22.90, beslenme çantalı ilkokul çantası ise 23.90 TL’ye satılıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.