arama

  ŞOK 800W Kılıç Testere İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan 800W gücü bulunan kılıç testere performansı ve sunduğu performansa kıyasla fiyatı ile ön plana çıkan bir ürün olarak kendini gösteriyor. Profesyonel çalışmak isteyenler için söz konusu ürün birebir diyebiliriz. Ürünün yorumlarına baktığımızda genellikle olumlu yorumlar bulunuyor fakat amatör kullanım için tavsiye edilmediği söyleniyor. Yani profesyonel kullanım amacı bulunan bir ürün. Amatörler için tavsiye edilmiyor. Alırken buna dikkat ederseniz daha iyi olacaktır.

  Güç

  Ürün 800W güçle birlikte geliyor. Ussu USK 800 modelli söz konusu kılıç testere sunmuş olduğu 800 W değerindeki gücü en iyi şekilde kullanmanızı sağlayarak performans anlamında kesinlikle memnuniyetsizlik yaratmıyor ve yüksek performans sunuyor. Bu sayede ürünü kullanırken herhangi bir şekilde yorulmuyor, işleri zorlaştırmıyorsunuz. Halk arasında “tıkırında ilerliyor” tabiri bu ürün için kesinlikle kullanılmalıdır.

  Yüksüz Hız

  Ürünün yüksüz hızı 0 – 2500 rpm olarak ölçülmüş bu durumda. Söz konusu değerler, bu fiyata satın alabileceğiniz bir kılıç testere için çok iyi diyebiliriz. Çünkü bu değerlerdeki kılıç testereler hemen hemen 50 – 100 TL daha farklı bir şekilde satılmakta olup, bu kadar yüksek performans sunmamaktadır.

  Kesim Derinliği

  Ürün 120 mm kesim derinliğiyle birlikte geliyor. Bu derinlikte istediğiniz her şeyi rahatlıkla kesebiliyorsunuz. Ürünü tahta kesmek için kullanan da var kurban kesmek için kullanan da var birçok farklı kullanım amacı bulunuyor. Kullanıcı yorumlarına bakarak bu sonuca ulaşmış bulunuyoruz.

  Fiyat

  800W gücü bulunan söz konusu kılıç testere belirtilen tarih itibarıyla Türkiye’de sayısı 6000’i aşan ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak. Hemen size en yakın ŞOK markete giderek ürüne stoklar  tükenmeden sahip olabilirsiniz. 99.90 TL karşılığında satılan söz konusu ürün için kredi kartına peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sunulmaktadır.

  Stoklarla sınırlı bir şekilde ŞOK marketlerde satışa çıkarılan söz konusu 800W gücü bulunan kılıç testere, stoklar tükendiği takdirde tekrardan satışa çıkmayacaktır. Bu sebepten kaynaklı olarak eğer ihtiyacınız varsa ürünü belirtilen ŞOK Aktüel tarihi itibarıyla satın almanız gerekiyor. USSU markalı söz konusu 800 W gücündeki kılıç testere, profesyonel kullanım için üretilmiş ihtiyaca cevap verecek kaliteli bir ürün.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.