arama

  ŞOK Akel Davul Fırın İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  8 Aralık ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte karşımıza çıkan AKEL markalı uygun fiyatlı davul fırın sunduğu özelliklerle ve yine garanti gibi koşullarıyla birlikte müşterilerin ilgisini çekiyor. Tarafımıza ŞOK ürünlerinden incelenmesi için gönderilen en sık elektronik ürün diyebiliriz. Fiyat – performans anlamında beklenileni karşılamakta olan Akel Davul fırının özelliklerini görünce sizler de bu fiyata sahip olmanın ne kadar avantajlı olduğunu göreceksinizdir. Uygun fiyata sahip olabileceğiniz söz konusu Davul fırın stoklarla sınırlı olarak gelmesi sebebiyle alma noktasında acele etmeniz gereken bir ürün oluyor.

  Ekonomik Emaye Fırın

  AKEL’in kendi sitesinde “Ekonomik Emaye Fırın” olarak isim eklenen AF015 modelindeki ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan bu söz konusu davul fırın AKEL üreticisinden alabileceğiniz en ucuz ve en yüksek performanslı ürünlerden birisi oluyor.

  Emaye

  Ürünün yanında emaye tepsi hediye olarak gönderiliyor. Bunun yanı sıra ürünün iç bölümü de tamamen emaye ile kaplanmış bir şekilde. Bu sayede de ısı kaybı en düşüğe indiriliyor ve fırına yerleştirdiğiniz yiyecekleriniz en hızlı bir şekilde pişerek ısı kaybı olmadığından dolayı müthiş bir lezzetle sofralara geliyor.

  Kablo Sarma Aparatı

  Davul fırınlarda en büyük sıkıntı kablolarda meydana geliyor. Kabloları uzun olması dolayısıyla sürekli mutfak tezgahında yer veremediğimiz için depolamamız gerekiyor. Kablo bu hususta kötü bir görüntü oluşturuyor fakat bu üründe öyle bir dertde yok. Kablo saklama aparatıyla artık çok daha rahat depolama yapabilirsiniz.

  Ön Gözetleme Camı

  Ön gözetleme camı ve iç ışığıyla birlikte de fiyatına göre son özelliklerini alan AKEL AF015 modelli bu ürün ŞOK Aktüel kataloğunda kesinlikle tercih edilmesi gerekenlerden birisi oluyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca AKEL garantisiyle birlikte geliyor ve herhangi bir sorunda direkt olarak garanti kapsamında bakım, onarım ve değişim çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu hususta müşteri mağdur edilmiyor.

  Fiyat

  8 Aralık itibarıyla tüm ŞOK marketlere gelecek söz konusu AKEL davul fırın 100 TL karşılığında satılıyor. Dilerseniz ürünü peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alabiliyorsunuz.

  AKEL Davul Fırın 2 yıl garantisi, düşük fiyatı ve taksit imkanlarıyla birlikte eğer fırın ihtiyacınız varsa tartışmasız satın alabileceğiniz en iyi davul fırınlardan birisi olmaktadır. Gerekli özelleri yukarıda belirttik. Stoklarla sınırlı olarak geldiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz. Eğer gerçek anlamda ihtiyacınız varsa kesinlikle aceleci davranmanızı öneriyoruz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.