arama

  Şok Aktüel 10 Kasım 2018 İndirimli Ürünler Kataloğu

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (3 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Şok Aktüel ürünlerde bu bu hafta gelecek ürünler belli olmaya başladı. 10 Kasım – 13 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya da şu ürünler indirimde olacak;

  Ürün AdıFiyatı
  Luxell İnfrared Isıtıcı89,90
  Su Arıtma Cihazı450,00
  Sleepy Islak Mendil 2x508,00
  Head & Shoulders Şampuan9,90
  Çubuk Blender59,90
  Kadın Termal Tayt12,95
  Kadın Uyku Çorabı5,99
  Pamuklu Tek Kişilik Battaniye24,90
  Pamuklu Çift Kişilik Battaniye27,90
  Pratik El Rondosu12,95
  4 Katlı Metal Raf24,90
  Keramika Kase 7 Kupa3,50
  Işın Kılıcı Oyuncak14,95

  Ekim ayı enflasyon oranının yaklaşık %25 olarak açıklandığı ve tüm mücadelelere rağmen düşmeyen enflasyon, marketlerde fiyatlara yansımaya devam ediyor. Özellikle yıl başından itibaren, çoğu üründe daha da zamlı olarak fiyatlar görmek mümkün. Enflasyonlu zamanlarda en mantıklı hareket ise, ileriye dönük veya o anlık ihtiyacınız var ise, uygun fiyat gördüğünüzde hemen almanız, stok yapmanızdır. Çünkü bugün x lira olan bir ürün, enflasyon oranında seneye kesinlikle zamlanacaktır.

  Şok marketler zincilerinde ise yayımlanan indirimleri Şok Aktüel Kataloğu ile sizlere en kısa sürede duyurmaya çalışıyoruz. AktüelSaati.com ekibi sizlerin ev ekonomisi yapmanızda yardımcı olmaya çabalıyor.

  Şok Aktüel ürünlerinde bu hafta yukarıdaki listedeki ürünler indirimde olup en göze batan ürünler; su arıtma cihazı, infrared ısıtıcı ve battaniyeler diyebiliriz.

  Şebeke suyu kullanılan illerde, suyu arıtmak için sağlıklı bir çözüm ancak su kalitesini ne derecede artırır bilemeyiz. Tabi ürünün fiyatı da az bir rakam değil. Fiyat / performans ve geri dönüş süresini iyi hesaplamak lazım. Ayaklı kızılötesi ısıtıcı ise makul bir rakam ile satışa sunulmuş. İnfrared ısıtıcı almayı düşünenler, taksitle alabilirler.

  Bu katalogda ise tavsiye edebileceğimiz, fiyatı uygun diyebileceğimiz ürünlerden biri de battaniyeler. Çift kişilik veya tek kişilik ihtiyaçlarınıza göre alabilirsiniz.

  Bu katalogdaki indirim oranına göre en çok indirimli olan ürünler Sleepy Islah Havlu ve Head & Shoulders Şampuan çeşitleri. Normalde 12,90 lira fiyatı olan ıslak havlu 8 liraya düşüyor. 16,90 lira fiyatı olan şampuan da 9 liraya düşüor. Neredeyse yatı yarıya indirim denilebilir. Tabi unutmayın ki bu iki ürün için geçerli olan indirimin şartı, tek seferde 25 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekiyor. Her 25 TL ve katlarında yapacağınız Şok market alışverişiniz için bu ürünlerden birer tane veya katları kadar alma hakkınız bulunacak.

  Kataloğun ilk versiyonunu sizlerle paylaşalım. Devamı geldikçe güncellenecektir. Yorumlarınızı bekliyoruz!

  Şok 10 Kasım 2018 Aktüel İndirimli Ürünler Kataloğu ;

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • Buse
   7 ay önce

   Tayt çok iyiymiş memnun kaldım sıcacık tutuyor

   0
   yorum beğen
  • melek
   7 ay önce

   bıktım artık su arıtıcıyı yine alamadım lanet olsun ya

   0
   yorum beğen
  • Ayşe
   7 ay önce

   rondo zor olmyuro mu ya çevir çevir bitmez o fiyatı iyi ama alınırmıki

   0
   yorum beğen
  • Coşkun
   7 ay önce

   eskiden ne güzel ürünler gelirdi ya bune zaten her markette kolayca bulunuyor

   0
   yorum beğen