arama

  ŞOK Aktüel 12 Aralık 2018 Aktüel Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde şubeleri bulunan ŞOK marketlere 12 Aralık tarihi itibarıyla gelecek olan aktüel; bir diğer adıyla fırsat ürünleri stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor. Mutfak ürünleri, elektronik ürünler ve çocuklara özel ürünlerin yer aldığı 12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu, ŞOK’un haftaiçine özel olarak yayınladığı bir katalog. 12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte ŞOK marketlere gelecek olan söz konusu ürünler 19 Aralık tarihine kadar ŞOK marketlerde satışta olacak. Uygun fiyatlı ve bazıları kredi kartına peşin fiyatına taksitli şekilde satılan söz konusu ŞOK Aktüel ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyelim.

  Sinbo Narenciye Sıkacağı

  Sinbo markalı narenciye sıkacağı elektronik bir ürün olarak geliyor. Artık eski usül narenciye sıkmaya son. Bu ürünle birlikte meyveyi koyup otomatik olarak sıkma gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatına göre sunduğu özelliklerle dikkat çeken bu ürünü, bu fiyata hiçbir yerde bulamazsınız. O yüzden ihtiyacınız varsa kaçırmadan almanızı öneriyoruz. Çok düşük güçle çok yüksek performans üretmekte olan ürün, sizi memnun edecektir. Ürünün toz v.b. dış etkenlere karşı etki almaması için toz kapağı bulunuyor. Bunun yanı sıra damlama engelleme özelliği var. 49.90 TL’ye satılan Sinbo narenciye sıkacağı 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor.

  Elektrikli Süpürge

  Bir diğer ŞOK Aktüel ürünü olarak ön plana çıkan elektrikli süpürge, ŞOK Aktüel kataloglarının vazgeçilmezi oldu. Hemen hemen her ay ŞOK aktüel kataloglarında farklı elektrikli süpürgeler görüyoruz. Bu hafta gelen 12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan elektrikli süpürge hem sunduğu yüksek performansı, hem de düşük enerji tüketimiyle birlikte özellikle ev hanımlarının ilgisini çekiyor. Hava çıkış ve yine motor koruma filtreleriyle birlikte uzun ömürlü olan ve çabuk bozulmayan söz konusu elektrikli süpürge 5 metrelik uzun bir kabloya sahip. Bu sayede kablo kısa, uzanmıyor diye dert yanma durumlarınız olmayacaktır. 890 W güce sahip olan ürünün temizlik performansı da ciddi anlamda tatmin edici bir şekilde dikkat çekiyor. Yine ürün sessizlik açısından da fiyatına kıyasla diğer ürünler içerisinde en sessizi diyebiliriz. 149.00 TL’ye satılan söz konusu elektrikli süpürgeyi peşin fiyatına 6 taksit karşılığında da satın alabiliyorsunuz. Yine 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor.

  Kumsal Tencere – Tava – Sahan

  Kumsal markalı ürünler ŞOK Aktüel kataloglarının vazgeçilmez ürünlerinden bir diğeri. Sürekli olarak yayınlanan ŞOK Aktüel kataloglarında Kumsal markalı ürünleri görebiliyoruz.

  13 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda ise 5 farklı Kumsal markalı ürün yer alıyor. Tamamı granit efektli olan söz konusu ürünler tava, sahan, tencereler olmak üzere ayrılıyor. Uygun fiyatlı söz konusu ürünlerden tencereler için kredi kartına taksit imkanı bulunuyor. Bu hususta tava 27.50 TL,  cam kapaklı karnıyarık tenceresi 47.50 TL, cam kapaklı derin tencere 47.50 TL, sahan 17.95 TL, 18 cm tava ise 17.95 TL’ye satılıyor. Söz konusu ürünlerin tamamı 13 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu kapsamında 13 Aralık itibarıyla ŞOK marketlere geliyor.

  Paşabahçe Ürünleri

  13 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda züccaciye devi olan Paşabahçe’nin de birçok ürünü bulunuyor. Bu hususta kulplu bardak ve çay bardağı satışa çıkarılıyor. 3’lü kulplu bardak ve yine 6’lı çay bardağı seti uygun fiyatıyla birlikte dikkat çeken ürünlerden oluyor. Hem görünüş açısından hem de alan açısından gayet modern ve geniş olan söz konusu ürünlerden 3’lü kulplu bardak 7.99 TL’ye 6’lı çay bardağı ise 9.99 TL’ye satılıyor.

  Bu ürünlerin haricinde ek olarak 3’lü saklama kabı da satılıyor. Turuncu kapaklara sahip olan söz konusu saklama kapları ise set halinde 14.95 TL’ye satılıyor. Tekli satış yapılmıyor.

  Son Paşabahçe ürünü ise 20 cm ölçüye sahip olan güveç kabı olmakta. Şeffaf renkteki bu söz konusu güveç kabı 6.99 TL’ye satılıyor. Çift taraflı kulpu bulunuyor.

  Oyuncaklar

  Çocukları da unutmayan ŞOK, 12 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda 4 farklı oyuncağa yer veriyor. Oyuncakların çok yüksek fiyatlara satıldığı piyasada uygun fiyatlarla öne çıkan 12 Aralık ŞOK Aktüel oyuncaklarından oyun kumu seti 14.95 TL’ye, oyuncak davul 9.99 TL’ye, Oyuncak çekiçli bultak ise 14.95 TL’ye satılıyor. Son 12 Aralık ŞOK Aktüel oyuncağı ise balık seti oluyor. Oltası ve balıkları bulunan oyuncak setinin fiyatı 12.95 TL olarak belirlenmiş durumda.

  12 Aralık tarihiyle birlikte her ŞOK markette görecek olduğunuz 12 Aralık ŞOK Aktüel ürünleri, her kesimden her ihtiyaca yönelik bir şekilde geliyor. Tamamı uygun fiyatlı satışa çıkarılan 12 Aralık ŞOK Aktüel fırsat ürünleri ile birlikte muhteşem indirimlerden faydalanabilirsiniz.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.