arama

  ŞOK Aktüel 16 Şubat Kataloğu Yayınlandı! Fırsat Ürünleri Listesi…

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel 16 Şubat kataloğu yayınlandı. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli birçok ürüne yer verilen ŞOK Aktüel 16 Şubat kataloğu ürünleri Cumartesi gününden itibaren tüm ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak. Elektronik ürünler, ev tekstil ürünleri, giyim ürünleri, ev gereçleri gibi birçok farklı kategoride ürün yer alan ŞOK Aktüel 16 Şubat 2019 kataloğunda fiyatların dış satıcılarla kıyaslandığında gayet uygun olduğunu belirtebiliriz. İşte 16 Şubat ŞOK Aktüel kataloğu…

  Axen 40″ Uydu Alıcılı LED TV

  16 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Axen markalı 40″ ekran boyutuna sahip olan söz konusu LED TV 2 farklı HDMI çıkışı, 2 farklı 8W ses çıkışına sahip bir şekilde üretilmiştir. Ayrıca ürün ekran konusunda fiyatındaki rakiplerin çok üstünde bir kaliteyle 1920 x 1080 px ekran çözünürlüğüyle gelmektedir. Santimetre cinsinden 102 cm uzunluğu bulunan Axen 40″ uydu alıcılı LED TV, adından da anlaşılacağı üzere dahili uydu alıcısıyla birlikte satılmakta olup 2 yıl boyunca garantilidir. Ürünü 1.349 TL karşılığında satın alabilirsiniz. Yine peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla da satın alma şansınız bulunuyor.

  Komple Blender Seti

  16 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise komple blender seti oluyor. Kataloğun en dikkat çeken ürünlerinden bu ürün ayarlanabilir gövde, paslanmaz çelik blender, çiftli çırpma aparatı, doğrayıcı bıçak, rendeleme ve dilimleme delikleri ile birlikte geliyor. Ürün bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabiliyor. Bunun için tüm parçaları kolay bir şekilde çıkarılıp takılabiliyor. Motor bölümü haricindeki depolama alanlarını bulaşık makinesine koyabilirsiniz. 2 litrelik hazneye sahip bu ürün 800 ml ölçü kabı , emniyet sistemi ve 1000 Watt güce sahip motorla birlikte ön plana çıkıyor. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan blender seti 139.00 TL’ye satışa çıkarılıyor. Peşin fiyatına 6 taksitle satın alabiliyorsunuz.

  Tek / Çift Kişilik Kapitone Alez

  ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise ev tekstil kategorisinden alezler oluyor. Tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere 2 farklı alez satışa çıkarılıyor. Tek kişilik kapitone alzet 70×200 cm ölçüye sahip bir şekilde, çift kişilik kapitone alez ise 150 x 200 cm ölçüye sahip bir şekilde geliyor. İkiside beyaz renkte olan bu alezlerin 4 tarafının lastikli olması, yatağa yerleştirirken çok daha kolay bir şekilde yerleşim yapmanıza olanak tanıyacaktır. Tek kişilik ürünün fiyatı 22.50 TL olarak belirlenirken, çift kişilik ürünün fiyatı ise 32.50 TL olarak belirlenmiş durumda. Çift kişilik alez için ayrıca peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

  Kadın / Erkek Pijama Takımı

  Sadece yukarıdaki ürünlerden oluşmayan 16 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda giyim ürünlerine de yer veriliyor. Kadınlar ve erkekler için farklı pijama takımları alarak hem rahat, hem de güzel görüntüler elde edebilirsiniz. S – M – L – XL beden seçenekleri sunulan söz konusu pijama takımları turkuaz, pembe, lacivert, kırmızı, yeşil gibi farklı renk seçeneklerinden oluşuyor. Fiyatı ise 37.50 TL olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.

  Tek / Çift Kişilik Çarşaf

  ŞOK Aktüel kataloğunun diğer ürünü ise alezde olduğu gibi yine tek ve çift kişilik olarak 2 farklı şekilde satışa çıkarılan çarşaf oluyor. Tek çarşafın ölçüsü 100x200cm olarak belirlenmişken, çift kişilik çarşafın ölçüsü ise 150×200 cm olarak belirlenmiş durumda. Yine dört tarafı lastikli olan bu çarşaflar 30 derecede çamaşır makinesinde rahatlıkla yıkanabilmektedir. Herhangi bir çekme veya sünme sorunu olmayacaktır.

  Çekmece Düzenleyici

  16 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan bir diğer ürün ise çekmece düzenleyici. Basit bir görünüme sahip olan ve çekmecelerin içerisine yerleştirerek karışıklığın önüne geçmenize olanak tanıyan bu çekmece düzenleyici 9.99 TL fiyatla satılıyor.

  2 Gözlü Çekmece

  Çok hassas malzemeden üretilen bir diğer ürün ise 2 gözlü çekmece oluyor. Yine büyük dolapların içerisine yerleştirebileceğimiz bu ürün ise 12.95 TL’ye müşterilere ulaştırılmaktadır.

  Kadın Spor Tayt

  S – M – L – XL beden seçenekleriyle gelen kadın spor tayt 16 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda yalnızca 17.95 TL fiyat karşılığında satılıyor.

  ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Diğer ürünleri görüntülemek ve yine ürünlere dair görsel bilgi sahibi olabilmek için hemen alt bölümdeki Şok aktüel katalog fotoğraflarına göz atabilirsiniz. Tamamı kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde gelen 16 Şubat ŞOK Aktüel ürünleri, 19 Şubat 2019 tarihine kadar tüm ŞOK marketlerde satışta olacak. Eğer stoklarda tükenme meydana gelirse 19 Ocak tarihinden daha erken tarihlerde satıştan kaldırılabilir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.