arama

  ŞOK Aktüel 21 Kasım Kataloğu Yayında!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  21 Kasım tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Birbirinden farklı ürünlerin yüksek kalite – uygun fiyat kapsamında satıldığı 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğuyla birlikte ŞOK Aktüel takipçileri  muhteşem indirimlere ulaşabiliyor. Elektronik, mobilya, mutfak gereçleri, meyve – sebze, yiyecek ve içecek gibi birçok üründe uygun fiyatların bulunduğu 21 Kasım tarihli ŞOK Aktüel kataloğundaki ürünler belirtilen tarihten itibaren tüm ŞOK mağazalarında satışta olacak. Söz konusu ürünler 27 Kasım tarihine kadar satılacak ve bu tarihe kadar stokta tükenenler tekrardan yenilenmeyecek. Yani stoklarla sınırlı olarak gelecek. Bu sebepten dolayı aceleci davranmanız, stoklar tükenmeden almanızı sağlayacaktır.

  Elektronik Ürünler

  21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan elektronik ürünler Group markalı Blender set ve Kawai markalı elektrikli cezve olarak ön plana çıkıyor. Group markalı blender seti daha önceki ŞOK Aktüel kataloglarında sık sık gördüğümüz bir ürün, Kawai markalı elektrikli cezve ise hemen hemen her ay gelen bir ürün. İki ürün içinde şimdiye kadar gelen yorumlar eşiğinde memnuniyet oranı yüksek ürünler diyebiliriz.

  Group Blender Seti

  Uygun fiyatı, sunduğu yüksek özellikleriyle birlikte dikkat çeken Group markalı blender seti 1300 Watt gücü, paslanmaz çelikten imal edilmiş doğrayıcılarıyla birlikte 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü oluyor. 129.00 TL fiyata sahip blender seti, 6 taksitle satılıyor. Aylık olarak 21.50 TL ödeme karşılığında ürünü alabiliyorsunuz. Çift yönlü bıçaklara sahip olan doğrayıcı, 2 kademli hıza da sahip. Bu sayede doğranması güç malzemeleri hızlı modda saniyesinde doğrayabiliyorsunuz. Ürün 3 yıl boyunca garantili olarak geliyor.

  Kawai Elektrikli Cezve

  Kawai elektrikli cezve hemen hemen her ay ŞOK Aktüel kataloğunda gördüğümüz bir ürün. Kırmızı ve mavi renk seçenekleriyle birlikte gelen Kawai elektrikli cezve ile Türk kahvesi yapmak artık sadece birkaç dakikadan ibaret alacak. Köpük oranı, lezzeti muhteşem olan Türk kahveleri yapmanıza şans tanıyan ürün 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor ve 27.50 TL’ye satılıyor.

  Mobilya

  Mobilya ürünleri arasında ŞOK Aktüel kataloğunun 21 Kasım ayağında tek bir ürün yer alıyor. Oda 4 katlı piramit dekoratif raf oluyor. Beyaz ve sade renkte tasarlanan 4 katlı dekoratif raf uygun fiyatı ve modern görünümüyle birlikte ŞOK Aktüel kataloğunun dikkat çeken diğer bir ürünü. Demonte olarak gelen ürünün parçalarını alarak evde siz birleştiriyorsunuz. İçerisinde nasıl birleştirileceğine dair kurulum kılavuzu bulanıyor ve çok kolay bir şekilde kurulabiliyor. 99.90 TL fiyatla satılıyor.

  Küçük Mutfak Eşyaları

  21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunun içerisinde çok sayıda küçük mutfak eşyası yer alıyor. Bu eşyalar arasında kızartma tavasından saklama kabına, mısır patlangacından süzgeç çeşitlerine kadar birçok ürün var. Yine her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi kalitenin üst düzeyde tutulduğu bu katalogdaki mutfak eşyaları da kaliteli olarak geliyor.

  Kızartma teli hediyesiyle birlikte gelen Emaye kızartma tavası 27.50 TL karşılığında müşterilere iletiliyor. Bunun yanı sıra Borcam yuvarlak tepsi 14.95 TL, Paşabahçe 3’lü su bardağı 7.50 TL, çelik süzgeç çeşitleri 19.50 TL, çelik saklama kabı 14.50 TL’ye satılıyor.  Ardından ise Cips e mısır kovası 2.99 TL, mısır patlangacı 4.99 TL’lik fiyatıyla öne çıkıyor. Küçük mutfak eşyaları ise 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğu için bu şekilde sıralanıyor.

  25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

  Her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi bu ŞOK aktüel kataloğunda da 25 TL ve üzeri alışveriş için kampanya mevcut. Söz konusu kampanya kapsamında İçim markalı 400 gramlık tost peyniri satışa çıkarılıyor. Herhangi bir ŞOK marketten satın alacağınız 25 TL ya da üzeri ürünlerde direkt olarak Peynir fiyatı 16.00 TL’den 10.00 TL’ye düşüyor.

  Öğretmenler Günü Özel

  Öğretmenler gününün yaklaşmasıyla birlikte 21 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda öğretmenler gününe özel 2 farklı çiçek satılıyor. Kasımpatı saksı çiçeği 4.99 TL, cyclamen saksı çiçeği ise 6.99 TL’ye satılıyor. Kasımpatı saksı çiçeği yoğun bir çiçekken, Cyclamen saksı çiçeği ise biraz daha seyrek olmasıyla dikkat çekiyor.

  ŞOK Aktüel 21 Kasım tarihli kataloğunda yer alan ürünleri hemen yazının altındaki görsellerden bulabilirsiniz. 21 Kasım tarihi itibarıyla tüm ŞOK mağazalarında yer alacak bu ürünlerden elektronik ürünler kalite anlamında yüksek kaliteli ürünler olmaktadır. Daha önce birçok kez ŞOK Aktüel kataloglarında gördüğümüz elektronik ürünler hakkında yapılan yorumlara baktığımızda herhangi bir şikayet bulunmuyor. Karşımıza çıkanlar genellikle memnuniyet yorumları oluyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.