arama

  ŞOK Aktüel 22 Aralık Kataloğu Yayınlandı!

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  22 Aralık tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Haftasonu ŞOK market tarafından sunulacak olan ŞOK Aktüel indirimleri netlik kazandı. ŞOK Aktüel takipçilerinin merakla beklediği indirimler arasında birçok ürün bulunuyor. Yüksek kaliteli ve kalitesine göre oldukça uygun fiyatlı satılan ŞOK Aktüel 22 aralık ürünleri belirtilen tarih itibarıyla sabah satışa çıkarılacak. Cumartesi günü sabah erkenden ŞOK marketlere gitmeniz, ürüne ulaşmanız açısından faydalı olacaktır. Çünkü söz konusu ürünler stoklarla sınırlı geliyor. Bu sebepten kaynaklı olarak hemen tükenebiliyor.

  Sinbo Izgara Tost Makinesi

  ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ve tek elektronik ürünü olarak ön plana çıkan Sinbo markalı ızgara tost makinesi muhteşem tostlar yapıp yemeniz için efsane bir ürün diyebiliriz. Sunduğu özelliklere göz atacak olursak bu özelliklere karşılık fiyatının çok uygun olduğunun altını çizebilir. Sadece tost makinesi olarak değil aynı zamanda ızgara olarak da kullanabilir, kebap pişirebilirsiniz. Gaz v.s. hiçbir şeyle çalışmayan ürün direkt elektrikle çalışmaktadır. Evde mangal yapmak isteyenler fakat çıkacak dumandan ve kokudan rahatsız olanlar için bu ürünle birlikte koku ve dumanın yok olduğunu söyleyebiliriz. Döküm plakalı bu ürün 129.00 TL’ye satılıyor. Peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

  Kadın Fashion Bot

  22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü ise Kadın Fashion bot oluyor. 36 numaradan 40 numaraya kadar farklı seçeneklerle birlikte gelen termo tabanlı bu bot için ŞOK Aktüel kataloğunda 34.90 TL fiyat belirlenmiş. Yine kredi kartına peşin fiyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz.

  Ev Gereçleri

  22 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda ev gereçleri kategorisine göz attığımızda Erzak saklama kabı 1.2 litre ölçüsüyle birlikte pembe, mavi ve mor renk seçenekleriyle 4.90 TL karşılığında satılıyor. Kanaviçe kurulama bezi ise %100 pamuktan imal edilmiş bir şekilde 5.99 TL’ye satılmaktadır.

  Sadece bu ürünlerle sınırlı olmayan ŞOK Aktüel kataloğunda Emaye kızartma tavası 27.50 TL, 2’li kulplu bardak 7.99 TL, tabak 9.99 TL, cips ve mısır kovası 2.99 TL, mısır patlangacı 4.90 TL’ye 6’lı plastik askı ise 4.99 TL’ye satılmaktadır.

  Yazının giriş bölümünde de bahsettiğimiz gibi bu bahsettiğimiz ürünlerin tamamı stoklarla sınırlı bir şekilde geliyor. Bu yüzden alma noktasında aceleci davranmanız gerekiyor. 22 – 25 Aralık tarihleri arasında satışta olacak ürünlerin çoğu 22 Aralık tarihinde ŞOK marketlerde tükenecektir. Tükenmeden satın almak için erken gitmelisiniz. Eğer şehrinizde ŞOK markette ürünü çok erken saatlerde tüketmezlerse Cepte ŞOK İnternet sitesi üzerinden de ayırabilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.