arama

  ŞOK Aktüel 9 Ocak 2019 Kataloğu Yayınlandı! Fırsat Ürünleri Listesi…

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  9 Ocak tarihli ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Her hafta yayınlanan ŞOK Aktüel katalogları gibi bu katalogda da fiyatı uygun kalitesi yüksek birçok ürün bulunuyor. Mutfak ürünlerinden elektroniğe kadar çok sayıda ürüne yer veren ŞOK, yayınlamış olduğu 9 Ocak 2019 ŞOK Aktüel kataloğunda fiyatları en dipte tutarak müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemiş gibi duruyor. Çünkü bugüne kadar yayınlanan ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerinden çok daha düşük fiyatlara sahip ürünlere ev sahipliği yapıyor. Öyle ki, katalogda yer alan ürünlerin diğer satıcılarda ki fiyatları %30 ila 50 arasında daha yüksek.

  KUMTEL Mini Fırın

  9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri arasında yer alan KUMTEL markalı mini fırın, mutfaklarda çok hoş bir görünüm sergileyecektir. İşiniz bittiği takdirde rahat bir şekilde kaldırılıp farklı bir yere koyabildiğiniz bu mini fırın kalite noktasında memnun kalacağınız bir ürün diyebiliriz. Şahsen benim de kullandığım bu ürüne dair müşteri yorumlarına göz attığımızda da genellikle olumlu yorumlar karşımıza çıkıyor. Beyaz emaye gövdeden ve siyah detayları bulunan cam kapaktan tasarlanmış Kumtel mini fırın klasik fırınlarda olan tüm özelliklere sahip şekilde geliyor. Bu hususta termostatlı ısı kontrol düğmesi, zaman ayarı gibi ek müdahaleler yapmanıza izin veriliyor. 139.00 TL karşılığında 9 Ocak itibarıyla tüm ŞOK Mağazalarından alabileceğiniz Kumtel mini fırın 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor. Bunun yanı sıra peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

  Sinbo Tost Makinesi

  9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer elektronik ürünü Sinbo tost makinesi oluyor. Hem ızgara hem de tost makinesi olarak kullanılabilen söz konusu ürün gri emaye gövdeyle birlikte dikkat çekiyor. Ürünü dilerseniz ızgara olarak dilerseniz de tost makinesi olarak kullanabiliyorsunuz. 2 yıl boyunca garanti kapsamında olan Sinbo tost makinesi, 180 derece açılabilen kapağıyla ızgara olarak kullanımda çok daha rahat hareket etmenize olanak tanıyor. Direkt olarak elektrikle çalışan ürün 129.00 TL karşılığında satılıyor. Peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

  Mutfak Ürünleri

  ŞOK Aktüel kataloglarının hemen hemen tamamında mutfakta kullanabileceğiniz ürünler yer almaktadır. 9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda ise bu hususta farklı farklı 8 ürün dikkat çekiyor. Bu 8 üründen 2 tanesi saklama kapları olurken diğer 6 tanesi ise tava & tencere & sahan gibi ürünler oluyor.

  Saklama Kapları

  9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğunda 2 farklı saklama kabı satılıyor. Birisi 5 litre diğeri ise 8 litre olan bu saklama kapları da yine 2 farklı tasarımla alınabiliyor. Dilerseniz siyah beyaz büyük kare şeklindeki ürünü, dilerseniz de küçük kare şeklindeki ürünü satın alabilirsiniz. 8 litre alana sahip ürün için 19.95 TL, 5 litre alana sahip ürün için ise 17.95 TL fiyat belirlenmiştir.

  Güral Porselen Desenli Kupa – Kase

  Güral Porselen kalitesiyle birlikte 9 Ocak itibarıyla tüm ŞOK marketlerde bulabileceğiniz desenli kupa ve kaselerden kupa 310 cc ölçüyle, kase ise 380 cc ölçüyle birlikte geliyor. 7.99 TL karşılığında satılan bu ürün ayrı ayrı alınamıyor.

  Kumsal Tencere – Tava- Sahan

  9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğundaki KUMSAL markalı tencere – tava – sahan gibi ürünler A kalitede üretilmiş çok uygun fiyatlı ürünler olarak dikkat çekiyor. Tamamı granit efektli olan bu ürünlerin rakiplerine kıyasla 20 – 50 TL uygun fiyatlarla satılması ise ürünlere olan ilgiyi artırıyor. Her ay en az 1 kere ŞOK aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Kumsal ürünlerine bu kadar yüksek talebin olmasının en büyük sebeplerinden biri uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli olması olarak öne çıkıyor. İşte 9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu KUMSAL ürünleri…

  • Granit Efektli Cam Kapak Karnıyarık Tencere (24 cm) – 47.50 TL karşılığında satılıyor. İsteğe bağlı peşin fiyatına 6 taksit imkanı sunuluyor.
  • Granit Efektli Cam Kapak Derin Tencere (24 cm) – 47.50 TL fiyatla satılan bu ürün karnıyarık tenceresiyle ölçü bakımından eşit derinlik bakımından farklıdır. Yine peşin fiyatına 6 taksitle alma imkanınız bulunuyor.ç

  Diğer Kumsal ürünleri ise şu şekilde karşımıza çıkıyor:

  18 cm granit efektli tava 17.95 TL, 26 cm granit efektli tava 27.50 TL, granit efektli sahan 17.95 TL, granit efektli krep tava 19.95 TL…

  9 Ocak ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri bu şekilde öne çıkıyor. Eğer bu ürünlerden herhangi birine ihtiyacınız varsa belirtilen tarihten itibaren tüm ŞOK mağazalarından ürüne sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlı  yüksek kaliteli söz konusu ŞOK Aktüel ürünleri stoklarla sınırlı geliyor. Bu sebepten kaynaklı olarak ürünü henüz siz almadan başka birisi almış ve ürün tükenmiş olabilir. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak adına, erken saatlerde ŞOK marketlere gitmeniz faydanıza olacaktır. Ürünler tüm ŞOK marketlerde bulunabilir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.