arama

  ŞOK Aqua Su Arıtma Cihazı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Aqua markalı su arıtma cihazı daha önce defalarca kez ŞOK Aktüel kapsamında müşterilere ulaştırıldı. Her geldiğinde farklı fiyata satılan söz konusu ürün güncel fiyatıyla birlikte şaşırttı. Dolar kurunun artması, ülkedeki ekonomik hava dolayısıyla ürün 150 TL’ye yakın yüksek fiyatla geliyor. 20 Haziran’dan günümüze 150 TL zam yapılması ürüne yönelik olumsuz bir hava yarattı. Fakat tüm su arıtma cihazı ürünlerinde bu civarda zam yapılmış durumda. Yani yine en yüksek kalite – en düşük fiyatla satılan fiyat – performans ürünlerinin lideri konumunda Aqua markalı su arıtma cihazı bulunuyor.

  Su Kapasitesi

  Şebeke suyu kesilse dahi ürün içerisinde hali hazırda 12 Litre su her zaman bulunuyor. Söz konusu 12 litrelik kapasiteyle birlikte sizi günlerce götürecek suya sahip olacaksınız. Yani kapasite anlamında herhangi bir problem yok ihtiyacınızı giderecekten çok daha fazla kapasitesi bulunuyor.

  5 Filtre 6 Aşama

  Üründe 5 filtre yer alıyor. Yani su 5 filtre üzerinden geçiyor bunun yanı sıra 6 farklı aşamayla birlikte su arıtılıyor. 5 filtreli 6 aşamalı su arıtma özelliği sayesinde suda ne kadar zararlı ve gereksiz madde varsa hepsi yok oluyor ve direkt saf, tertemiz su içmiş oluyorsunuz.

  Mineral Filtresi

  Üründe bulunan mineral filtresi sayesinde direkt olarak alkali su içmiş oluyorsunuz. Buda sağlığa kötü etki yaratacak her şeyi bir kenara bırakıp tamamen nötr su içmenize vesile oluyor.

  Garanti

  Aqua markalı su arıtma cihazı 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor. Herhangi bir problemde direkt olarak değişim & onarım hizmetleri veriliyor. Eğer onarılmayacak gibiyse bu durumda 0 ürünle değiştiriliyor.

  Fiyat

  Ürün fiyatı 20 Haziran 2018 tarihinde 299.00 TL’yken şuanda 450 TL olarak ön plana çıkıyor.

  Ürün özellikleri ve fiyatı bu şekilde sıralanıyor. Evde arıtma su içmek isteyenler, sağlığını düşünenler için birebir bir ürün olarak ön plana çıkan söz konusu su arıtma cihazı gerek kalitesi, gerekse kaliteye göre sunulan fiyat beraberinde öne çıkıyor. Ürün daha önce çok kez ŞOK Aktüel kataloğunda kendini göstermiş olup, şimdiye kadar herhangi bir olumsuz yorum almamıştır. Bu sebepten dolayı tercih edilmesinde herhangi bir problem bulunmamaktadır. Güvenerek rahatlıkla alabilirsiniz.

  (GÖRSEL TEMSİLİDİR. ÜRÜN GÖRÜNÜŞ OLARAK AYNIDIR GÖRSELDEKİ FOTOĞRAFLA SADECE MARKALAR FARKLIDIR. TASARIM AYNI)

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 19 Aralık ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı! | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] Aqua Su Arıtma Cihazı […]

   0
   yorum beğen