arama

  ŞOK AXEN 32″ Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  24 Kasım ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Axen markalı 32 inç ekran boyutu bulunan televizyon uzun zamandır ŞOK mağazalarında satılıyor. 1 ay içerisinde gelen ŞOK Aktüel kataloglarından en az 2 tanesinde yer alan Axen markalı bu televizyon uygun fiyatlı olması sebebiyle her geldiğinde direkt olarak stoklarda tükeniyor. ŞOK Aktüel ürünlerinde stok yenilenmesi yapılmaması sebebiyle tekrardan bir sonraki ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan bu televizyon 24 Kasım Cumartesi günü Türkiye’deki tüm ŞOK marketlerde satılacak.

  Ekran

  ŞOK Aktüel kataloğundaki Axen markalı 32 inç ekran boyutu bulunan bu televizyonun ekranı 82 cm. HD Çözünürlük sunan ekran bize 1366 x 768 pikselde görüntü izleme şansı sunuyor. 200 Hz frekansla birlikte de fiyatına göre ortalamanın çok daha üzerinde bir kalite elde ediliyor.

  HD Uydu Alıcısı

  Televizyonun HD uydu alıcısı televizyonla birlikte geliyor. Yani bu ürünü aldığınızda ek bir uydu alıcı almanıza gerek kalmıyor. Bu yüzden fiyatına göre çok uygun diyebiliyoruz. Çünkü şuan içerisinde bulunan kalitede bir uydu alıcı alayım deseniz minimum 200 TL. Bu sebepten ürün fiyatından 200 TL düşerek rakiplerine bakmanız daha faydalı olacaktır.

  Girişler

  Cihazda 2 farklı HDMI girişi bulunuyor. Bunun yanı sıra 1 adetde USB girişi bulunuyor. Televizyona USB aracılığıyla bağlantı gerçekleştirdiğinizde direkt olarak USB Media Player devreye giriyor. Bu kapsamda da her türlü dizi, film, görüntü ve müzik açma şansınız bulunuyor.

  Yerli Üretim

  Ürün yerli bir şekilde üretilmiş olup, Türkiye sınırları içerisinde vergilendirilerek satışa çıkarılmaktadır. Bu hususta alacak olanların buna da dikkat etmeleri tavsiye edilmektedir. Yani fiyat olarak ciddi anlamda büyük derecede bir uygunluğu bulunmaktadır.

  Garanti

  Sunny tarafından garanti verilen söz konusu 32 inç ekran boyutu bulunan Axen markalı televizyon 2 yıl boyunca Sunny garantisi altında satılıyor. Televizyonda meydana gelebilecek kullanıcı hatası dışındaki tüm sorunlarda garanti tarafından gerekli işlemler yapılmaktadır.

  Fiyat

  24 Kasım 2018 tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda AXEN markalı 32 inç bu televizyon için belirlenen fiyat 1.049 TL. Ayrıca kredi kartına 3 taksit imkanıyla ürünü alabiliyorsunuz. 349.67 TL olarak yapacağınız toplam 3 ödemeyle birlikte ürün fiyatını vermiş olacaksınız. Uydu Alıcılı söz konusu LED TV fiyat bakımından rakiplerine kıyasla çok uygun.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.