arama

  ŞOK Axen 49″ Uydu Alıcılı LED TV İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  Yılın son ŞOK Aktüel kataloğu olan 29 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Axen markalı 49 inç ekran boyutu bulunan Uydu Alıcılı LED TV uygun fiyatla birlikte ŞOK Aktüel takipçilerine satılmaktadır. Eğer televizyon ihtiyacınız varsa ve ekranı büyük bir televizyon almak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Çünkü ürün özellikleri ve boyutuna göre fiyatı gayet uygun.

  Ekran

  Ürün ekranı 49 inç boyuta sahip. Bu boyut santimetre cinsinden ele alındığında 124 cm boyut çıkmaktadır. Full HD görüntü kalitesi bulunuyor ve ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel olarak belirlenmiş durumda. Yani bu görüntü kalitesi açısından herhangi bir sorun yaşamayacağınızı çok kaliteli bir şekilde televizyon izleyebileceğinizi gösteriyor. Düz bir tasarıma sahip olan ekranın 50 Hz yenileme hızı bulunmaktadır. HDR özelliği ne yazık ki yoktur.

  Ses

  Üründe orta segment televizyonlarda bulunan 2x8W ses çıkış gücü bulunmaktadır. Klasik olarak neredeyse bu fiyatlardaki her televizyonda aynı ses çıkış gücü kullanılmaktadır ve bu sayede çok kaliteli ses elde edilmektedir. Belirli bir seviyenin üzerinde çok yüksek seste müzik dinlemek isteyenler için bu önerilmemektedir. Çünkü cızırtı meydana gelebileceği gibi insan sağlığında da olumsuz etkiler oluşturabilir. 2.0 Hoparlör sisteminin yer aldığı televizyonda yine Subwoofer yer almamaktadır.

  Multimedya Özellikleri

  Üründe multimedya özelliklerinden hiçbiri bulunuyor. 3D, Smart TV, Dahili Kamera, Akıllı etkiletişim ne yazık ki yok. Sadece USB ile resim, müzik ve video oynatabiliyorsunuz. Bunun haricinde multimedyaya dair herhangi bir özellik yok.

  Bağlantılar

  Dahili Wi – Fi ne yazık ki yer almıyor. USB 2.0 girişlerinden 2 adet, HDMI 1.3/1.4/2.0 girişlerinden 2 adet bulunurken AV kompozit girişi 1 adet, SKART girişi 1 adet, Ses ve kulaklık çıkışı ise yine 1 adet yer almaktadır.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılmaktadır ve meydana gelecek en ufak kullanıcı kaynaklı olmayan sorunda direkt garanti kapsamında onarımı ve değişimi yapılabilmektedir. Eğer ürün onarılmayacak durumdaysa 0 cihazla değiştirilip kullanıcıya teslim edilmektedir.

  Fiyat

  Yılın son ŞOK aktüel kataloğunda ürün 1849.00 TL karşılığında satılmaktadır. Peşin fiyatına 3 taksitle satın alma fırsatı da bulunmaktadır. Uygun fiyatlı bu ürünü zaman kaybetmeden ve stoklar tükenmeden almanız faydanıza olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.