arama

  ŞOK Kawai Multimedya Seti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Kawai markalı multimedya seti yani Double teybi, uygun fiyatı ve sunduğu yüksek özelliklerle birlikte dikkat çekiyor. Araçlar için montajlanabilecek söz konusu double teyp, yanında bir de geri görüş kamerası hediye olarak gönderiliyor. Aynı özelliklere sahip diğer double teyplere kıyasla fiyatı çok uygun olan bu ürün ŞOK marketlerde stoklarla sınırlı bir şekilde satılmaktadır.

  Ekran

  Kawai markalı KW 3130 modelindeki söz konusu double teyp 7 inç kapasitif dokunmatik ekranıyla birlikte gelmektedir. Dokunmatik geri dönütü çok kısadır. Dokunduğunuz saniye direkt olarak ekran algılamaktadır. Bunun yanı sıra ekranda gece ve gündüz modu bulunmaktadır. Buna göre parlaklık otomatik olarak ayarlanmaktadır.

  Ses

  Üründe 4×45 ses çıkışı bulunuyor. Amfi çok rahat bir şekilde bağlanıyor. Yine ürünün ses kalitesi de çok iyidir. Maximum volume, yani çıkabileceği en üst ses seviyesi 39 olarak belirlenmiştir. Şahsi olarak da kullandığım cihaz, hoparlörlere sesi en iyi şekilde iletmektedir.

  Geri Görüş Kamerası Hediye

  Üründe geri görüş kamerası hediye olarak gönderiliyor. Fakat gönderilen geri görüş kamerasının çok iyi çözünürlüğe sahip olduğunu söyleyemem. Fakat araç arkasını görmek için yeterli çözünürlük bulunuyor. Yani ne var ne yok görebiliyorsunuz.

  Bağlantılar

  Ürüne Bluetooth, AUX, Micro SD Kart, USB aracılığıyla bağlantı gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani her türlü bağlantı aygıtını desteklemektedir. Videoları yalnızca USB aracılığıyla izleyebilirsiniz.

  Mirrorlink

  Üründe Mirrorlink özelliği de bulunmaktadır. Dilerseniz telefonunuzun ekranını direkt olarak teybe yansıtabiliyorsunuz.

  Fiyat

  ŞOK Aktüel kataloğunda söz konusu ürün 399.00 TL karşılığında satılmaktadır. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle birlikte alabileceğiniz bu ürün, fiyatının karşılığını en iyi şekilde vermektedir. Yani mağdur olacağınız bir ürün değil.

  Garanti

  2 yıl boyunca Kawai garantisi altında gelen double teyp, kullanıcı kaynaklı olmayan her sorunda ücretsiz bir şekilde onarılmaktadır. Eğer kullanıcı hatası varsa, servis kapsamında ücretli onarım yapılmaktadır.

  Kawai Multimedya set özellikleri bu şekildedir. Geri görüş kamerasının hediye olarak gönderildiği, tepkimesi hızlı olan söz konusu Kawai Multimedya Set bu konuda sizi kesinlikle memnun edecek ve herhangi bir şekilde şikayetçi olmanıza sebebiyet vermeyecektir .

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.