arama

  ŞOK Kawai Oto Teyp İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Kawai markalı oto teyp KW-707 modeliyle birlikte geliyor. Uygun fiyatla dikkat çeken söz konusu teyp kalite olarak nasıl? Alınır mı alınmaz mı? Gibi sorularınızın tamamına bu yazımızda cevap vereceğiz. Tasarım olarak hoş bir görünümü bulunan söz konusu ürünün özellikleri de fiyatına göre iyi diyebiliriz. Kullanıcı yorumlarına göz attığımızda herhangi bir şekilde olumsuz yorumla karşılaşmıştık. Alanlar genellikle memnun diyebiliriz.

  Aux Girişi

  Üründe AUX girişi mevcut. Telefonunuzun kulaklık girişine takacak olduğunuz kabloyla birlikte teybe direkt bağlantı gerçekleştirebiliyor, telefonunuzdaki müzikleri direkt olarak teyp üzerinden çalabiliyorsunuz. AUX bağlantısı teybin ön bölümünde bulunuyor ve ek bir şeye ihtiyaç duymadan 3.5 mm jack girişinden bağlanabiliyor.

  USB Girişi

  AUX haricinde USB ilede bağlantı sağlayabildiğiniz söz konusu ŞOK Aktüel kataloğu’nun Kawai markalı bu teybiyle birlikte müzik dinlerken USB kullanabileceksiniz. USB yerine telefonunuzu takarak şarj işlemi de gerçekleştirebilirsiniz. Destekleyen telefonlarda USB, AUX kablosu gibi müzik aktarımı olarak da kullanılabilmektedir.

  SD Kart Girişi

  Üründe tüm bu girişlerin yanı sıra SD kart girişide yer alıyor. Yine AUX ve USB ile bağlantı gerçekleştirmek istemeyenler SD Kart ile bağlantı gerçekleştirebilirler.

  Fiyat

  Ürün 49.90 TL karşılığında satılmaktadır. Şuanda dış satıcıların birçoğunda stok dışı kalmış durumda. Stok dışı kalmadan önceki fiyatlarına göz atıldığında ise 70 – 150 TL arasında değişkenlik gösteren fiyatlarla satıldığını söyleyebiliriz. ŞOK’tan bu ürünü almanız hem bütçenizi korumanız için hem de uygun fiyata ürüne sahip olabilmeniz için çok daha iyi olacaktır.

  Ürünün özellikleri ve fiyatı bu şekilde. Kalite anlamında gayet iyi olan bu ürün, herhangi bir şekilde ses sistemini kaldırmama, donma gibi problemlerle karşılaşmayacaktır. Fakat çok güçlü ses sistemlerini bağlarsanız bu kez donma meydana gelebilir. Buda fiyatına göre gayet normal. Normal müzik dinleyecek hoparlörler bulunuyorsa ek bir subwoofer tarzında ürün yoksa, çok iyi bir performansı bulunuyor fakat subwoofer tarzında ek bir şey eklendiğinde üründe gözle görülür bir performans düşüşü meydana geliyor. Buna dikkat ederek ürünü almanız faydanıza olacak, ileride meydana gelebilecek sıkıntıların direkt önüne geçecektir.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.