arama

  ŞOK Kumtel Delux Elektrikli Isıtıcı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  19 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan KUMTEL markalı Delux serisi LX-2831 modeliyle birlikte dikkat çeken ürünler arasında bulunuyor. Buhar özelliği bulunan söz konusu elektrikli ısıtıcı ev, ofis gibi alanların tamamında kullanılabilir. Odayı kısa süre içerisinde sıcacık yapacak ve kısa zaman içerisinde kapatmanıza olanak tanıyacaktır. Buda fatura bakımından tasarruf yapmanız için yeterli olacaktır.

  Güç

  1800 W gücü bulunan ürün bu gücü en etkili şekilde kullanmaktadır. Çoğu 1800 W elektrikli ısıtıcıya göre çok daha verimli bir şekilde çalışan ürün elektrik faturasına sağladığı enerji tasarrufuyla birlikte 1000 W’lık ısıtıcıların harcadığı kadar bile tutar yansıtmamaktadır. Bu yüzden çok sık tercih edilmektedir.

  Quartz Tüp

  Üründe 3 farklı quartz tüp yer almaktadır. Bu tüpleri isteğiniz doğrultusunda aynı anda veya teker teker açabilirsiniz. Oda sıcaklığına, yine sizin üşüme durumunuza göre istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 3 tüpün aynı anda çalıştırılmasını hem elektrik tüketimi hem de insan sağlığı için pek önermiyoruz.

  Buhar

  Üründe buhar alanı mevcut. Daha doğrusu su haznesi mevcut sıcaklıktan dolayı suda buhar olup evi nemlendiriyor. Uzun süre bu şekilde elektrikli ısıtıcı yandığında ortam kurumaktadır. Buda sağlık için olumsuzdur. O yüzden nem gerekiyor. Su haznesine dolduracağınız suyla sağlığınızı tehdit altına almadan rahatlıkla nem elde edebilirsiniz ve kuru bir ortamda kalmak durumunda kalmazsınız.

  Garanti

  KUMTEL, ürün için 2 yıl boyunca garanti veriyor. Garanti kapsamında bakım, onarım gerçekleştiriliyor. Eğer ürün firma kaynaklı onarılmayacak gibiyse, yani sorun firmanın üretiminden oluşmuşsa yeni ürünle değiştirilmektedir.

  Fiyat

  KUMTEL Delux LX-2831 69.90 TL fiyatla birlikte satılıyor. Dış satıcılara kıyasl açok uygun fiyatı bulunuyor.

  KUMTEL Delux LX-2831 modelli söz konusu elektrikli ısıtıcı özellikleri bu şekilde sıralanmakta. Stoklarla sınırlı bir şekilde gelen ürün için aceleci davranmanızda fayda var. Çünkü stoklar tükendiği takdirde tekrardan stok yenilenmesi yapılmayacaktır. Bu sebepten kaynaklı olarak ürüne ulaşım şansınız iyice düşebilir. Eğer ben marketle uğraşamam diyorsanız Cepte ŞOK üzerinden size en yakın şubeden ürünü ayırtabilirsiniz. Ardından ise belirlediğiniz tarih ve saatte markete giderek ürünü direkt satın alabilirsiniz. Size özel ayrılacağı için başkaları tarafından satın alınamayacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 19 Aralık ŞOK Aktüel Kataloğu Yayınlandı! | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] KUMTEL Delux Elektrikli Isıtıcı LX-2831 İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayı… […]

   3
   yorum beğen