arama

  ŞOK Kumtel Tam Boy Fırın İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  20 Şubat tarihinde ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak olan ürünlerden KUMTEL markalı tam boy fırın, ŞOK Aktüel takipçilerince en çok sorulan ürünlerden birisi olarak öne çıkıyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli olan bu ürün piyasada bulabileceğiniz fiyat – performans ürünü olan fırınların arasında en iyisi diyebiliriz.

  4 Gözlü Ocak

  Fırının üzerinde 4 gözlü ocak entegre olarak geliyor. Ocak siyah emayeden üretilmiş olup emniyet sistemleri tamdır. Gaz emniyeti bulunan ocak doğalgaz ayarlı olarak geliyor. Herhangi bir şekilde gazı açık unuttuğunuz takdirde belirli bir süre içerisinde ateşleme yapılmazsa ürün direkt olarak gazı kesiyor ve bu sayede büyük faciaların önüne geçilmiş oluyor.

  Tasarım

  Ürünün ocak bölümü siyah emayeden üretilmiştir. Alt fırın bölümü ise gri sade tasarımdan oluşmaktadır. Fırının cam bölümünün kenarlarının siyah olması ise ocakla kombinasyon içerisinde olup hoş görüntüler ortaya çıkarmasına sebebiyet vermektedir. Özellikle modern tarz mutfaklar için müthiş uyum göstereceğini söyleyebiliriz.

  Geniş İç Hacim

  Ürünün iç hacmi 57 litredir. Geniş iç hacmiyle birlikte istediğiniz ürünü tek seferde pişirebileceğiniz bu fırın sayesinde 2-3 tepsi pişirmek yerine tek tepsiye o kadar ürün sığdırma şansınız bulunmaktadır. Bu geniş iç hacme en iyi şekilde ısı yayan sistemiyle birlikte pişirecek olduğunuz gıdanın her bölümüne ısı eşit bir şekilde dağılmakta olup muhteşem bir lezzet elde edersiniz.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti kapsamında tutulan KUMTEL markalı tam boy fırın herhangi firma kaynaklı problemde garanti kapsamında değerlendirilip ücretsiz bir şekilde tamir edilmekte, eğer tamir edilemiyorsa 0 ürünle değiştirilmektedir.

  Fiyat

  Tam boy fırınlar arasında bu özellikleri sunan en uygun fiyatlı ürünlerden olduğunu söylediğimiz Kumtel tam boy fırın yalnızca 799.00 TL karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. Peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla satın alınabiliyor. Bu durumda aylık ödeme 133.17 TL oluyor.

  GÖRSEL TEMSİLİDİR. ASIL ÜRÜNDE OCAK BÖLÜMÜ SİYAH EMAYEDEN ÜRETİLMİŞTİR.

  Son satış tarihi 26 Şubat olarak belirlenen KUMTEL Tam boy fırın stoklarla sınırlı olarak geldiğinden dolayı bu tarihten daha önce tükenebilir. Bu sebepten dolayı alma noktasında hızlı davranmanızı öneriyoruz. Çünkü bu fiyata bu özellikleri sunan ocaklı fırın bulma ihtimaliniz çok düşük. O yüzden eğer ihtiyacınız varsa hiç kaçırmayın.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.