arama

  ŞOK Luxell Elektrikli Tekli Ocak İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloğu ürünlerinden olan söz konusu Luxell elektrikli tekli ocak, birçok hususta yardımcınız olmaktadır. Yeni üretilen otomobillerin 220 V prizinin bulunmasıyla artık bu tarz ürünler piknik gibi alanlarda da rahatlıkla kullanılabilirken, bekar evlerinde veya doğalgazın kesildiği / tüpün bittiği durumlarda kullanılabiliyor. Yani kullanım amacı tamamen size kalmış. Biz sadece bu ürünü en uygun ŞOK’ta bulabileceğinizi söylemek istiyoruz. Diğer satıcılarda 100 TL’nin daha düşük fiyata satılmayan bu ürünün ŞOK Aktüel kataloğundaki fiyatını görenler şaşırıyor.

  Güç

  Ürün 1500 Watt güçle birlikte geliyor. Elektrik tüketimi sürekli kullanımda biraz can yakabilecek söz konusu ürün bu güçle birlikte çok çabuk bir şekilde ısınıyor. Bu sayede elektrikten tasarruf etmek sizin elinizde oluyor. Yakma ve kapama zamanlarını iyi ayarlamanız gerekiyor.

  Ocak Gözü

  Tek göze sahip olan söz konusu Luxell ocak, adından da anlaşılacağı üzere 1 bölümden oluşuyor. Yemek yapabileceğiniz, çay pişirebileceğiniz söz konusu ocak, 1 gözüyle birlikte kolay taşınabilir bir yapıya da sahip oluyor.

  Yakıt Tipi

  Ürün tamamen elektrikle çalışıyor. Herhangi bir şekilde ek olarak gaza ihtiyaç duymuyor. Bu yüzden tüpünüz yoksa veya doğalgaz bağlantınız bulunmuyorsa prize takarak rahatlıkla gerekli işlemlerinizi halledebilirsiniz.

  Emaye

  Ürünün yüzeyi tamamen emayeden üretilmiş olup, kalite ve sağlamlık açısından asla sizi mağdur etmeyecektir. Yere düşme gibi durumlarda yamulma, çatlama gibi şeylerde asla meydana gelmeyecektir.

  Kullanıcı Yorumları

  Kullanıcı yorumlarına baktığımızda 23 yorum içerisinden 19 tanesinin olumlu olduğunu görüyoruz. Yani 5 yıldız üzerinden aldığı yorum değeri ortalama olarak 4.8 yıldız olarak belirlenmiş. Genellikle çok başarılı olduğu söylenen ürün çok çabuk ısınıyor, geç soğuyor diye birçok bilgi bulunuyor.

  Garanti

  Luxell markalı tek gözlü elektrikli ocak 2 yıl boyunca garanti kapsamında. Herhangi firma kaynaklı problemde direkt garanti aracılığıyla değişim gerçekleştiriliyor.

  Fiyat

  Ürün 49.90 TL fiyat karşılığında ŞOK Aktüel müşterilerine ulaştırılıyor.

  Ürün özellikleri bu şekilde sıralanıyor. Fiyat olarak uygun özellik bakımından yüksek olan bu söz konusu ürün tek göz olarak satılmakta. Yazının başında da bahsettiğimiz gibi elektrikli olarak çalışan bu ürün, prizin bulunduğu her yerde rahatlıkla çalışmakta herhangi ek bir şeye ihtiyaç duymamaktadır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.