arama

  ŞOK Piranha Bluetooth Araç Kiti İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloğunun bir diğer ürünü Piranha markalı HandsFree 4401 olarak ön plana çıkıyor. Bluetooth özelliği bulunan söz konusu araç içi konuşma kitinin kullanıcı yorumlarına baktığımızda birçok olumlu yorum olduğunu görmekteyiz. Yapılan yaklaşık olarak 50 yorum içerisinde 3 olumsuz yorum gördük. Bunlarda kullanıcı hatasından doğan problemler olmaktadır. Yoksa genel olarak ürün iyi. Fiyat olarak da çok uygun olan bu ürün kesinlikle satın alınabilir.

  Konuşma

  Üründe yer alan dahili mikrofon sayesinde araç içerisinde telefonu elinize alıp kulağınıza götürmek zorunda kalmadan konuşma gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede hem yola dikkat veriyor, olası bir kazanın önüne geçmiş oluyorsunuz hem de trafik polislerinden ceza yemiyorsunuz. Hiçbir şekilde dikkat dağıtmayan bu ürünün araç içi kullanımında herhangi bir cezai yaptırım bulunmuyor.

  Ses

  Üründe 2W ses çıkış gücü bulunuyor. Kendinden yine dahili hoparlörü bulunan ürünü direkt gömleğinizin cebine, arabanızın cepliğine, istediğiniz yere koyarak konuşma gerçekleştirebilirsiniz. Bir yere bağlamak zorunda değilsiniz, Bluetooth bağlantısı olması bu hususta yeterli.

  Android ve iOS Uyumlu

  Ürün hem Android cihazlarda hem de Bluetooth özelliği bulunan iOS cihazlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Kullanımında hiçbir hata ve engel bulunmuyor. Benim iPhone’um var kullanabilir miyim?, Samsung Note 8’im var kullanabilir miyim gibi sorular sormanıza gerek yok. Her yazılım sisteminde kullanılabiliyor.

  Eşzamanlı Bağlantı

  Ürüne aynı anda 2 cihaz bağlanıyor. Yani iş ve özel cep telefonunuz varsa 2 telefonla da bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. Hangisi çalarsa çalsın açabilirsiniz. Çift telefon kullananlar için çok iyi bir özellik olmuş diyebiliriz.

  Şarj Edilebilir Dahili Pil

  Ürünün 600 mAh gücünde şarj edilebilir dahili pili bulunuyor. Şarj bitmesi durumunda direkt olarak şarj cihazını bağlayarak ürünü bu kapsamda şarj edebiliyorsunuz.

  Fiyat

  Ürün fiyatı 39.90 TL olarak belirlendi.

  Ürün özellikleri ve fiyatı bu kadar. Fiyatına göre alınabilir bir ürün olan söz konusu Piranha Bluetooth araç içi konuşma kiti, sunduğu özelliklerle birlikte dikkat çekiyor. Eğer ihtiyacınız varsa bu fiyata kaçırmayın. Çünkü bu fiyata başka bir yerde bulma ihtimaliniz çok düşük. 5 üzerinden 4 puan almış söz konusu Piranha Handsfree 4401 modelli araç içi konuşma kiti belirtilen tarih itibarıyla tüm ŞOK marketlerde satışta olacak.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.