arama

  ŞOK RAKS Fanlı Isıtıcı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 3,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda kış aylarının kendini soğuk anlamında hissettirmesiyle birlikte satışa çıkarılan RAKS markalı fanlı ısıtıcı tarafımıza incelenmesi yönünde gönderilen en çok talep toplayan ürünlerden birisi. Klasik elektrikli ısıtıcılar gibi tüp yöntemiyle değil de sıcak hava üfleme şeklinde çalışan RAKS fanlı ısıtıcı uygun fiyat – yüksek kalite satış politikasıyla satılıyor.

  Güç

  Ürün 2000 Watt güçle birlikte gelmektedir. Buda ısıtma anlamında gerçekten muhteşem bir performans sergilemektedir. 2000 Watt’ın elektrik tüketimi de fazla olacaktır fakat bu fazlalık çok uçuk rakamlar değildir. Her zamanki tüketiminden mecburen fazla tutarlar faturaya yansıyacaktır.

  2 Farklı Güç

  2 Farklı güçte ısıtma sağlayabilen RAKS fanlı ısıtıcıyı ister yavaş üflemeli şekilde, isterseniz de hızlı üflemeli şekilde çalıştırabilirsiniz. Bu hususta ofiste veya odada ısınana kadar her 2 fonksiyonu da kullanma şansınız bulunuyor. Yavaş kullanımda daha az elektrik daha az ısınma sağlanırken, hızlı kullanımda ise daha fazla elektrik daha fazla ısınma sağlanıyor.

  Termostatlı

  Ürünün ne kadar sıcaklık üfüreceğini manuel olarak bulunan termostat sayesinde ayarlayabiliyorsunuz. Çok sıcak veya soğuk hissettiğiniz durumlarda sıcaklığı artırabilir ya da düşürebilirsiniz.

  Modern & Ergonomik Tasarım

  Gayet modern ve ergonomik bir şekilde tasarlanarak satışa çıkarılan söz konusu RAKS Fanlı ısıtıcı 2000 Watt gücü, 2 farklı güç seçeneği, uygun fiyatı, manuel ayarlamalarının yanı sıra gayet modern ve kullanış açısından kolay olması için ergonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Bu hususta ele tamamen oturmaktadır. Taşımak basittir.

  Garanti

  Ürün RAKS garantisi altında 2 yıl boyunca korunmaktadır. Firmadan dolayı meydana gelebilecek her türlü sorun ve problemde direkt olarak garanti devreye girerek koruma altına almaktadır.

  Fiyat

  RAKS fanlı ısıtıcı ŞOK Aktüel kataloğunda 5 Aralık’tan itibaren 59.90 TL’ye yer alıyor. Aynı zamanda ürün peşin fiyatına 6 taksitle de alınabiliyor. Aylık ödeme bu kapsamda 9.98 TL oluyor.  Dış piyasada ise ürünü 90 TL’den düşüğe bulma ihtimaliniz çok düşük.

  Ürünün özellikleri bu şekilde. Rakiplerine göre hem özellik hem de fiyat bakımından çok uygun bir yerde bulunan RAKS Fanlı ısıtıcı, ihtiyaç durumunda kesinlikle ŞOK’tan alınması gereken bir ürün. Soğuklar başlamadan ve ve ofisleriniz için ürünü tercih edebilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.