arama

  ŞOK Sinbo Araç İçi Süpürge İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  1 Aralık tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu araç içi süpürge araç çakmaklık girişinden çalışması ve uygun fiyatla birlikte müşterilerin ilgisini çeken ürünlerden birisi. Görünüm olarak el süpürgesi tarzında üretilen araç içi süpürge birçok fonksiyonla birlikte geliyor. Aynı ürünün dış pazarda satış fiyatına göre ciddi manada düşük fiyatla ŞOK Aktüel kataloğunda satılması ürünün albenisini artırıyor.

  Islak & Kuru Temizleme

  İster ıslak, isterseniz de kuru temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üründe su herhangi bir ters etki yaratmamaktadır. Bu hususta eğer süpüreceğiniz bölüm kuru bir şekilde temizlenmeyecek vaziyetteyse direkt ıslak temizleyebilirsiniz. Ürünün buna karşı dayanıklılığı tam anlamıyla test edilmiştir.

  Güç

  Ürün araç çakmaklık girişinden güç alması sebebiyle birlikte çok yüksek güce sahip değil. 60 W’lık bir güç sunuyor. Fakat bir araç temizliği için bunun yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Araçlarda paspasların üzerinde bulunan toz, kraker kırıkları, ekmek kırıntıları, çekirdek, sigara külü tarzında bilimum derecede pisliği çok rahat çekebilmektedir.

  Yıkanabilir Filtre

  Ürün filtresi yıkanabilir bir şekilde ürüne yerleştirilmiştir. Bu hususta her seferinde çok daha derin ve iyi bir temizlik yapma fırsatınız bulunuyor. Çünkü temizlik sonrasında yıkayacağınız filtre, ürünün ilk günkü performansını her zaman korayacaktır.

  Kenar Köşe Aparatı

  Ürünün yanında aynı zamanda bir kenar köşe aparatı geliyor. Araçların içerisinde çok sayıda küçük alan bulunması sebebiyle kanar köşe aparatı olmadan tam anlamıyla bir süpürme işlemi gerçekleştirilemez. Bunu da düşünen Sinbo söz konusu aparatı hediye ediyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında geliyor. Herhangi firma kaynaklı sorun ve problemde direkt olarak Sinbo tarafından garanti kapsamında onarılıyor ya da değiştiriliyor.

  Fiyat

  Ürün fiyatı 45.00 TL olarak belirlendi. Peşin fiyatına 6 taksitle satın alabilecek olduğunuz bu ürünü aylık olarak 7.50 TL ödeme yaparakta alabilirsiniz.

  Söz konusu ürünün özellikleri ve fiyatı bu şekilde. Yine 2 yıl garantisi de bulunuyor. Bu özellikler karşısında 45.00 TL gibi bir fiyatın hiçbir şey olduğunu söylesek yeridir. Aynı zamanda 6 taksit imkanı da çok cazip duruyor. Yani bu hususta ürün alınır mı, alınmaz mı? Diye bize soracak olursanız biz alınır yanıtı veririz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.