arama

  ŞOK Sinbo Araç Kettle İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,50
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  1 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda birçok araba malzemesi yer alıyor. Bu malzemelerden birisi ise Sinbo tarafından üretilen Araç Kettle oluyor. Özellikle uzun yol şoförlerinin çok işine yarayacak, ardından ise pikniğe gidenler tarafından tercih edilebilecek bu araç kettle, aracınızda su ısıtmanız için muhteşem bir ürün. Araç çakmaklık girişinden elektrik alarak su ısıtma işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda çok uygun fiyatla satılıyor.

  Kapasite

  Ürünün 1 litre su kapasitesi bulunuyor. Buda araç içi yetiyor, hatta artıyor. Çay bardaklarıyla içilen çaylarda yaklaşık olarak 10 – 15 bardak su çıkarabilen araç kettle, bu konuda kesinlikle dert edeceğiniz bir ürün olmasın tamamen araç için özel tasarlanmıştır.

  Emniyet Sistemi

  Ürün haddinden fazla ısınırsa ve susuz kalırsa kendini otomatik olarak kapatan emniyet sistemine sahiptir. Araçlarda insanlar birçok şey unutmaktadır. Yine bu kettle unutulursa aracın başına herhangi bir şey gelmesin diye aşırı ısınması ya da susuz kalması gibi durumlarda otomatik kendini kapatıp hem ürünü hem de aracı güvene almaktadır.

  Güç

  Ürünü 120 W gücü bulunmaktadır ve girişi 12V’lık araç çakmaklığından sağlanmaktadır. 120 W güçle suyu biraz geç ısıtsa da yine de işinizi görecek kadar suyu ortalamaya nazaran kısa sürede ısıtarak size teslim etmektedir.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında 1 Aralık’tan itibaren tüm ŞOK marketlerde satışa çıkarılacak. Kullanıcı kaynaklı olmayan üretim sebebiyle bozulan her ürün en ince ayrıntısına kadar garanti kapsamında değerlendirilir, onarılır ve müşterisine teslim edilir. Garanti noktasında herhangi bir sorununuz olmasın.

  Fiyat

  ŞOK Aktüel kataloğundaki kettle 39.90 TL fiyatla satılıyor. Bunun yanı sıra ürünü peşin fiyatına 6 taksitle alabiliyorsunuz. 6 Taksitle aldığınızda ürüne aylık olarak 6.65 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Uygun fiyat ve yüksek kalite bandında dikkat çeken ürünü taksitli aldığınızda aylık ödediğiniz paranın hiçbir şey denilecek kadar düşüş olduğunu söyleyebiliriz.

  Ürün özellikleri bu şekilde kendini gösteriyor. Yine fiyatının da uygun olmasıyla birlikte uzun yol şoförleri başta olmak üzere sık pikniğe giden ve sıcak su ihtiyacı bulunan bireylere direkt olarak bu ürünü kullanmalarını hiç şüphesiz öneriyoruz. Çünkü şahsi olarak benim de kullandığım bir ürün ve şimdiye kadar herhangi bir sıkıntısını görmedim.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.