arama

  ŞOK Sinbo Dik Süpürge İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Sinbo tarafından üretilmiş SVC 4389 modelindeki söz konusu elektrikli süpürge özellikleriyle öne çıkıyor. Sunduğu özelliklere göre çok uygun fiyatla satılan bu ürün, kaçırılmaması noktasında herkes tarafından öneriliyor. Daha önceden ürünü alanlar tarafından yapılan yorumlara göz attığımızda genellikle hep olumlu yorumlar görüyoruz. Bu yorumlar e-ticaret siteleri üzerinden topluyoruz. Herhangi bir olumsuz durum bulunmadığını söyleyebiliriz.

  Güç

  Ürün 890 W’lık güçle birlikte geliyor. Çekiş performansı, temizlik gücü gibi ek konulara değindiğimiz esnada bu 890W’lık gücün içerisinden bir canavar çıktığını söyleyebiliriz. Çünkü ürünle temizlik yaptığınız esnada ne ortada bir toz kalıyor ne de bir pislik. Ayrıca havalandırma bölümünden ve yine yerden havaya doğru kesinlikle toz kalkmıyor. Ürün bu hususta çok detaylı bir şekilde temizlik yapıyor.

  Toz Haznesi

  Üründe yer alan toz haznesi sayesinde ek olarak bir toz torbası almanıza gerek kalmıyor. Toz torbası bittiğinde tekrardan market market gezip toz torbası aramadan direkt ürünün kendi haznesinde tozları biriktirebilir ardından temizleyebilirsiniz. Toz haznesi gayet büyüktür. 1.5 litre kapasitesi bulunmaktadır.

  Kablo Uzunluğu

  Ürünün tamı tamına 5 metre kablo uzunluğu bulunmaktadır. Bu sayede bir odanın prizine takılı bir şekilde diğer odayı temizlemeniz çok kolaydır. Kablo uzunluğu konusunda da sizi memnun edecek bu ürünün diğer bir özelliği;

  El Süpürgesi Olarak Kullanabilme İmkanı

  El süpürgesi olarak kullanabildiğiniz bu ürünle masa üzeri, koltuk ve kanepe üzeri, yine perdeler ve yataklarınızı rahatlıkla tertemiz edebilirsiniz. El süpürgesi halinde kaldırmak ve kontrol etmek daha kolay olmaktadır.

  Garanti

  Sinbo kapsamında 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılmakta olan söz konusu dik süpürge, herhangi bir firma kaynaklı problemde direkt değiştirilmektedir. Bu yüzden alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır.

  Fiyat

  26 Aralık tarihi itibarıyla tüm ŞOK marketlerde ŞOK Aktüel kapsamında 99.90 TL karşılığında müşterilere satışı yapılacaktır.

  99.90 TL’lik fiyatıyla ŞOK Aktüel kataloğunda müşterilere ulaştırılan bu ürün, evinizin ihtiyaçları için kesinlikle tercih etmeniz gereken bir ürün. Elektrikli süpürge ihtiyacı olan herkesin almasını öneriyoruz. Çünkü bu fiyata herhangi bir yerde birkez daha bulma ihtimaliniz çok düşük.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 26 Aralık ŞOK Aktüel Kataloğu ile Muhteşem Fiyatlar Sizleri Bekliyor! | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] 26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunun ilk ürünü Sinbo dik süpürge oluyor. Birçok özelliğiyle birlikte fiyatına göre çok avantajlı bir şekilde dikkat çeken söz konusu ürün Türkiye şartlarında alabileceğiniz en düşük fiyat – en yükse kaliteye sahip ürün diyebiliriz. Ürünü dilerseniz el süpürgesi olarak da rahatlıkla kullanabilirsiniz. 1.5 Litrelik toz haznesiyle birlikte sürekli olarak dolan hazneyi boşaltmak zorunda kalmayacak boş yere zaman kaybetmeyeceksiniz. 890 W gücü bulunan söz konusu ürünün toz haznesi çıkarılabilir ve yine temizlenebilir bir şekilde üretilmiş durumda. Buda mikropların türemesinin önüne geçme noktasında bir numaralı yardımcı olacaktır. Hemen alt bölüm için tekerlekli üçgen başlıkla birlikte köşelerde ve kenarlarda, yine koltuk altınlarda çok kolay temizlik imkanı sağlayan ürünün kablo uzunluğu 5 metre. Yarıçapı ise 6 metre. 2 yıl boyunca Fakir garantisi altında korunan söz konusu ürün 99.00 TL karşılığı müşterilerine ulaştırılıyor. Ürün İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız […]

   2
   yorum beğen