arama

  ŞOK Sinbo Elektrikli Çay Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  5 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda karşımıza çıkan ve defalarca kez ŞOK Aktüel kataloglarında satılan Sinbo markalı elektrikli çay makinesi STM – 5700 modeliyle birlikte geliyor. Son derece modern görünümü ve işlevsel fonksiyonları bulunan söz konusu ürünün fiyatı da dışarıda satılan fiyatlara göre uygun bir şekilde kendini gösteriyor.

  Güç

  Ürün 1800 Watt güce sahip bir şekilde geliyor. Bu hususta 1800 W’lık gücüyle birlikte performans anlamında sizi memnun edecektir. Su ısıtıcıların hemen hemen çoğu bu güç aralığında üretilmektedir. Çay makineleri ise 1600 – 1700 W’dir. Fakat bu ürün direkt 1800 W. Bu kapsamda hızlı bir şekilde su kaynatma özelliğine sahiptir. En fazla 4-5 dakika içerisinde su kapasitesinin tamamını kaynatacaktır. Performans anlamında memnun edecektir dediğimiz bu ürün, sunduğu 1800 W gücü en verimli şekilde kullanmanıza olanak tanımaktadır.

  Enerji Tasarrufu

  Gücü en verimli şekilde kullanmanıza olanak tanıyan bu üründe Dual ısıtma sistemi bulunmaktadır. Peki ne işe yarar bu dual ısıtma sistemi? Dual ısıtma sistemi sayesinde %90’a varan enerji tasarrufu yakalamanız mümkün. Yani 1 ay içerisinde sıradan bir çay makinesi ve Sinbo elektrikli çay makinesini aralıksız farklı evlerde çalıştırırsak sıradan makineye kıyasla faturada %90 bir düşüş olacaktır.

  Emniyet Sistemi

  Ürün aşırı ısındığı takdirde kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Buda hem cihazın yanmasını hem de ömründe düşüş meydana gelmesini direkt olarak engellemektedir.

  Otomatik Kapanma

  Su kaynadığı takdirde direkt olarak kapanan çay makinesi aynı zamanda suyu sürekli olarak sıcak tutarak tekrar tekrar kaynatmanıza gerek bırakmaz. Buda yine enerji tasarrufu açısından gerekli bir şeydir. Su kaynayınca cihaz kendini kaynamaya kapatır, fakat su belirli sıcaklıkta sürekli sabit kalır.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca Sinbo garantisi altında müşterilere ulaştırılıyor.

  Fiyat

  Sinbo elektrikli çay makinesi 79.90 TL karşılığında satılmaktadır.

  Gerek güç, gerek ek fonksiyonlar gerekse fiyat açısından ürüne bakıldığında çok uygun fiyatların olduğunu görüyoruz. Ürün özellikleri bu şekilde sıralanıyor. Eğer çay makinesi ihtiyacınız varsa ürünü satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra aynı marka ve model ürünü farklı satıcılar minimum 95 TL’ye satmaktadır. Yani eğer alınacaksa kesinlikle ŞOK marketten alınmalıdır.

   

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.