arama

  ŞOK Sinbo Elektrikli Çelik Çay Makinesi İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğu yayınlandı. Yine birbirinden farklı ürünler yayınlanan ŞOK Aktüel kataloğunda dikkat çekiyor. Kataloğun hemen ilk sayfasında yer alan Sinbo’ya ait 3 farklı ürün gözleri üzerinde tutmayı başarıyor. Çünkü kataloğun tek elektronik ürünleri olarak ön plana çıkıyorlar. Bu inceleme yazımızda izlere Sinbo’nun elektrikli çelik çay makinesi hakkında bilgi vereceğiz. Söz konusu elektrikli çelik çay makinesi fiyatına göre sunduğu özellikleri normal olan bir ürün. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda ise olumsuz bir yoruma rastlamadık.

  Su Isıtıcısı – Demlik

  Ürünün su ısıtıcısı tamamıyla paslanmaz çelikten üretilmiş olup, elektriksel yalıtım bölgeleri plastik maddeden oluşturulmuştur. Üst demliği ise camdan imal edilmiştir. Bu yüzden demliği ocağa koymak gibi bir hata yapmayın. Su ısıtıcıdaki sıcak suyu demliğe dökdükten sonra o buharla sıcak kalmaktadır. Kesinlikle ocaktan uzak tutun çatlar.

  Sürekli Sıcak Tutma Özelliği

  Üründe sürekli sıcak tutma özelliği bulunuyor Kapatmadığınız sürece kaynadığında kendini otomatik olarak kapanacak ve ileriye dönük enerji tasarrufu yapabilmeniz için sürekli sıcak tutacak.

  Emniyet Sistemi

  Üründe kaynama meydana geldiği anda kendini otomatik olarak kapatan emniyet sistemi bulunmaktadır. Bu söz konusu emniyet sistemi ile birlikte direkt olarak kaynar kaynamaz hem suyun bitmemesi, hem de üründe aşırı ısıdan dolayı sıkıntı meydana getirmemesi amaçlanmaktadır.

  Güç

  Ürün gücü 2200 W olarak belirlenmiş durumda. Bu güçle en etkin şekilde hızlı kaynatma ve yine uzun ürün örmü sunuyor.

  %90 Enerji Tasarrufu

  Her çay makinesinde bulamayacağınız bir sistemle birlikte gelen söz konusu Sinbo elektrikli çay makinesi dual ısıtma sistemiyle birlikte %90’a veren enerji tasarrufu yaparak diğer çay makinelerine kıyasla çok daha az faturaya tutar yansıtıyor.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor.

  Fiyat

  26 Aralık tarihi itibarıyla ŞOK marketlerde 99.00 TL karşılığında satılmaktadır.

  Sinbo elektrikli çay makinesi özellikleri bu şekilde sıralanıyor. Özelliklere baktığınızda fiyatın normal olduğunu sizde göreceksiniz. Şuanda piyasada bu tarz ürünler kalitesine göre 70 TL’den başlayarak 500 TL’ye kadar uzanıyor. O 70 TL’lik ürünlerde 1 ay kullandıktan sonra kullanılmaz hale geliyor. Böylesine kaliteli bir ürünü en uygun Sinbo’dan belirtilen fiyat karşılığında alabilirsiniz. ŞOK marketlere stoklarla sınırlı olarak gelecek söz konusu ürünü alma noktasında aceleci davranmanız, almanız açısından size fayda sağlayacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
  • 26 Aralık ŞOK Aktüel Kataloğu ile Muhteşem Fiyatlar Sizleri Bekliyor! | Aktüel Saati
   7 ay önce

   […] ŞOK Aktüel kataloglarında ara ara gördüğümüz Sinbo markalı elektrikli çay makinesi 26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda da dikkat çekiyor. Daha önce ürünü alanların yorumlarına baktığımızda herhangi bir olumsuz yorumla karşılaşmadık. Genellikle fiyatına değer bir performans gösterdiği söyleniyor. Paslanmaz çelikten üretilmiş olan su ısıtıcısı ve cam demliğiyle çaylarınıza çok daha lezzet katan Sinbo elektrikli çay makinesi dual ısıtma sistemine sahip. Bu söz konusu sistem %90’a varan enerji tasarrufları elde etmenize olanak tanımaktadır. Bu yüzden diğer dual sisteme sahip olmayan elektrikli çay makinelerine kıyasla daha düşük elektrik tüketimi yapmaktadır. Otomatik olarak kaynadığı noktada kendini kapatan ürün, sıcak tutma noktasında da muhteşem bir özellikle birlikte gelmektedir. Paslanmaz Çelik gizli rezistansa sahip olan Elektrikli çay makinesi 2200 W güçle birlikte öne çıkıyor. Fiyatı 99.90 TL olan bu ürün yine diğer ürün gibi 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor. Ürün İncelemesi & Kullanıcı Yorumları İçin Tıklayınız […]

   1
   yorum beğen