arama

  ŞOK Sinbo Elektrikli Cyclone Süpürge İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  30 Ocak tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan Sinbo markalı elektrikli Cyclone süpürge sunduğu özelliklere kıyasla uygun fiyatıyla birlikte dikkat çeken ürünlerden oluyor. 30 Ocak itibarıyla tüm ŞOK marketlerde bulabileceğiniz Sinbo Cyclone elektrikli süpürge ile ilgili her türlü bilgiyi yazımızda sizler için belirttik. İşte Sinbo elektrikli cyclone süpürge incelemesi…

  Filtre Sistemi

  Üründe Multi Cyclone filtreleme sistemi yer alıyor. Bu filtreleme sistemiyle birlikte dışarıya kesinlikle toz çıkışı sağlanmıyor. Direkt olarak temiz hava çıkışıyla birlikte temizlik yapabiliyorsunuz. Hem doğaya, hem sağlığa hem de ev temizliğine faydası olan multi cyclone filtre sistemi herkes tarafından çok beğenilen bir özellik olmaktadır.

  Üründe multi cyclone filtresinin yanı sıra hava çıkış filtresi ve motor koruma filtresi de yer alıyor. Bu söz konusu filtreler ürünün çok daha iyi bir şekilde performans göstermesi ve bunun yanı sıra uzun ömürlü olarak kullanılabilmesi için yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

  Güç

  Ürün gücü 890 W olarak belirlenmiş durumda. Bu 890 W’lık gücün yanı sıra 270 W’lık da emiş gücü sunuluyor. Yüksek güçle birlikte gelen performansıyla öne çıkan Sinbo Cyclone elektrikli süpürge evde ne kadar toz ve süpürülmesi gereken şeyler varsa tamamını almanızı sağlar. Herhangi bir şekilde uğraşmanıza gerek kalmaz, tozla temas etmesi alması için yeterlidir.

  Toz Haznesi

  Üründe büyük bir toz haznesi yer alıyor. Bu sebepten dolayı sık sık toz torbasını boşaltmak zorunda kalmıyorsunuz. 1.5 litrelik büyük toz haznesiyle birlikte ortalama 4 odalı bir evin haftalık temizliğini 2-3 kez yapabilirsiniz. Toz torbası ancak bu şekilde dolacaktır.

  Kablo

  Sinbo Elektrikli Cyclone Süpürge 5 metrelik kablo uzunluğuyla birlikte dikkat çekmektedir. 5 metre kablo uzunluğu bulunan ürün sayesinde “kablo yetişmiyor” derdi tarih alıyor.

  Garanti

  2 yıl boyunca garanti imkanı bulunuyor. Herhangi bir üretim kaynaklı problemde direkt olarak Sinbo tarafından gerekli garanti işlemleri gerçekleştiriliyor. Değişim, onarım ve bakım hizmetleri yapılıyor.

  Fiyat

  Dış satıcılara ürün fiyatı 200 TL bandında iken ŞOK Aktüel kataloğunda bu fiyat yalnızca 179.00 TL olarak öne çıkıyor. Bunun yanı sıra peşin fiyatına 6 taksit imkanı da sunuluyor. Herhangi bir ek vade ödemesi yapmadan taksitli olarak ürüne sahip olabiliyorsunuz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.