arama

  ŞOK Sinbo Fanlı Isıtıcı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloglarında yer alan Sinbo markalı fanlı ısıtıcı uygun fiyatıyla birlikte tüm ŞOK Aktüel takipçileri tarafından merak edilen ürünler arasında yerini aldı. Tarafımıza incelenmesi yönünde iletilen ürünler arasında yer alan Sinbo fanlı ısıtıcı Sfh-3393 modeliyle birlikte geliyor. Diğer fanlı ısıtıcı fiyatlarına bakıldığında bu ürünün bedava olduğunu söyleyebiliriz. Kış aylarının gelmesiyle birlikte rahatlıkla kullanabilecek olduğunuz söz konusu ürünü tüm ŞOK marketlerden bulabilirsiniz.

  Ev ve İşyerinde

  Ürünün kaliteli ısıtmasıyla birlikte hem evlerde hem de işyerlerinde muhteşem sıcaklığı farkedeceksiniz. Çok düşük oranda elektrik tüketen ve tükettiği elektriğe kıyasla bulunduğu ortamı çok kısa sürede ısıtan ürün sizi memnun edecektir.

  Dahili Fan

  Üründe yer alan dahili fanla birlikte çok daha az enerji tüketiliyor ve bu sayede ısı dağılımı en iyi şekilde gerçekleşiyor. Yani bir yönden faturalarınız düşük gelirken bir yönden de ısı seviyeniz artıyor. Ne güzel değil mi?

  2 Kademeli Isıtma

  Ürün 2 kademeli ısıtabiliyor. İster normal ister hızlı modda çalıştırma yaparak isteğinize göre farklı şekilde ısıtma yapabilirsiniz.

  Güç

  Ürün 1000 W ila 2000 W güç aralığında çalışma gösteriyor. Buda performans anlamında kendini çok iyi bir şekilde gösteriyor. Ürüne sahip olanlar bu sayede verdikleri çok düşük ücrete rağmen şuanki ücretinin 3-4 katını hak eden bir performans elde ediyorlar.

  Termostat Kontrolü

  Termostat kontrolüyle birlikte istediğiniz ısıda ürünü yönetebilirsiniz. Çok sıcak olduğunda kısabilir, sıcaklık düşük olduğunda ısıyı artırabilirsiniz. İsteğinize göre bunu ayarlama şansınız bulunmaktadır.

  Garanti

  ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan bu ürün için 2 yıl garanti verilmiş durumda. 2 yıl içerisinde üründe meydana gelebilecek ÜRETİM kaynaklı her türlü sorunda garanti direkt ilgilenmektedir.

  Fiyat

  Ürün tüm ŞOK mağazalarında 39.90 TL karşılığında satılmaktadır. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bu ürünü tüm ŞOK mağazalarından aynı fiyata bulabilirsiniz.

  ŞOK Aktüel kataloğundaki bu ürün stoklarla sınırlı olarak geliyor. Bu sebepten dolayı en kısa zamanda almanızı tavsiye ediyoruz. Muhteşem fiyat ve kalite seçeneğiyle gelen söz konusu Sinbo fanlı ısıtıcı stoklar tükendiği takdirde tekrardan yenilenmeyecektir. Online ŞOK mağazası olan CepteŞOK’tan ürün siparişi verme ihtimaliniz de bulunuyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.