arama

  ŞOK Sinbo Smoothie Blender İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 4,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu Sinbo markalı Smoothie blenderle birlikte sebze ve meyvelerden alacağınız vitaminler çok daha fazla. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli bu ürünün müşteri yorumlarına baktığımızda memnuniyet oranı çok iyi diyemeyiz. Fakat 5 üzerinden 3 ortalaması bulunduğunu söyleyebiliriz. Fiyatına göre sunduğu özellikler bize göre çok iyi. Çünkü bu özelliklere sahip farklı bir ürünü çok daha yüksek fiyata piyasada bulursunuz.

  Vitamin Kaybı Yok!

  Sebze ve meyvelerin pişirilmesiyle birlikte vitaminini kaybettiği bilimsel olarak açıklanmış bir gerçektir. Bu yüzden taze ve çiğ sebze – meyvelerle birlikte hazırlanarak vitamin bombası haline getirilen “smoothie” adı verilen bu içecekler sağlıklı beslenmek istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

  Tek Tuş

  Ürün tek tuşla çalışabiliyor. Hiçbir şekilde ek ayar, hız gibi şeyler ayarlamadan direkt olarak üzerindeki tek tuşa basıyorsunuz, o zaten gerekli her şeyi otomatik bir şekilde ayarlayıp size içeceğinizi direkt olarak veriyor. Sağlıklı içecekler için tek tuş yeterli oluyor.

  Çift Emniyet Sistemi

  Üründe çift emniyet sistemi bulunuyor. Bu söz konusu çift emniyet sistemi sayesinde herhangi bir şekilde yanma, patlama veya hemen bozulma gibi durumların meydana gelmesi asla mümkün değildir.

  Buz Kırma

  Üründe muhteşem içecekler hazırlayabildiğiniz gibi buzda kırabiliyorsunuz.

  Kapasite

  600 ml ürün depolama kapasitesi bulunuyor. Bu sayede sürekli olarak boşalt geri tak gibi bir derdiniz olmuyor. Eğer 300 ml hazne yedeğini de alırsanız toplam 900 ml smoothie yapmış olursunuz ve bu size fazlasıyla yeter.

  Güç

  Ürün gücü 300W olarak belirlendi. Fiyatına göre çok iyi bir gücü var ve bu güçle birlikte meyve & sebzeleri smoothie hazırlama noktasında en iyi şekilde doğruyor. Herhangi bir zorlanma yok.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garanti kapsamında satılıyor. Herhangi bir sorun olduğunda direkt Sinbo tarafından gerekli çalışmalar gerçekleştiriliyor.

  Fiyat

  26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda 79.90 TL karşılığında satışa çıkarılıyor.

  26 Aralık ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan söz konusu Sinbo markalı smoothie blender uygun fiyatıyla birlikte bu katalogda en çok dikkat çeken ürünlerden biri oluyor . 20 yılı geçkin süredir küçük ev aletleri üretimi konusunda kendini gösteren Sinbo, Türkiye’nin en önemli markalarından biri olarak ön plana çıkıyor. Smoothie blender ilede kalitesini bir kez daha kanıtlıyor.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.