arama

  ŞOK Teba Çelik Su Isıtıcısı İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  Kullanılan Oy 1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 , Ortalama Puan: 5,00
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  20 Şubat’tan itibaren Türkiye’de 4000’den fazla bulunan ŞOK marketlerin tamamında satışa çıkarılacak olan Teba markalı çelik su ısıtıcısı, güncel olarak piyasada bulabileceğiniz en düşük fiyatlı, kaliteli su ısıtıcısı olarak ön plana çıkmaktadır. Bu kalitede aynı fiyata su ısıtıcısı bulmanız güncel olarak imkansızdır. Bu yüzden eğer ihtiyacınız varsa en kısa zamanda satın almanızı öneriyoruz.

  Paslanmaz Çelik

  Ürünün gövde bölümü tamamıyla paslanmaz çelikten üretilmiş olup bu sayede onlarca yıl rahatlıkla kullanabilirsiniz. Erimeyen plastik maddeden imal edilmemesi sebebiyle standart su ısıtıcılarla kıyaslandığında çok daha sağlıklı bir ürün olduğunu söyleyebiliriz.

  Yine ürünün gövdesinin haricinde rezistans bölümü de paslanmaz çelikten imal edilmiş olup, bu yönden de herhangi bir yanma, patlama veya pastan dolayı performans düşüklüğü meydana gelmeyecektir. Ayrıca rezistans gizli olarak yerleştirilmiş olup, su teması sebebiyle bozulmamaktadır.

  Emniyet Sistemi

  Ürün susuz kaldığında direkt olarak emniyet sistemi devreye giriyor ve çalışmayı durduruyor. Yine bunun yanı sıra kaynadığında otomatik olarak kapanıyor ve bu sayede susuz kalmasının önüne geçiliyor. Bu 2 emniyet sistemiyle birlikte kalitesini bir kez daha gösteren ürün, sunduğu bunca özelliğe karşılık düşük fiyatlı olmasıyla birlikte dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor.

  Kapasite

  1.8 litrelik kapasitesi bulunan Teba çelik su ısıtıcısı, bu kapasiteyle birlikte orta boy demlikte hem demliği hem de alt su bölümünü dolduracağınız kadar kaynamış su elde etmenizi sağlamaktadır. Ayrıca ürünün hızlı su kaynatma özelliğiyle sadece dakikalar içerisinde çayınızı, kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

  Garanti

  2 yıl boyunca Teba garantisiyle satışa çıkarılan çelik su ısıtıcısı her ŞOK Aktüel ürünü gibi garanti noktasında size mağduriyet yaşatmayacaktır.

  Fiyat

  Ürün yalnızca 39.90 TL karşılığında satılıyor. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alınabiliyor.

  20 Şubat ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Teba Çelik su ısıtıcısı düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli olarak belirtilen tarihten itibaren yazının başında da belirttiğimiz üzere tüm ŞOK Marketlerde satışa çıkarılacak. Eğer ihtiyacınız varsa kesinlikle kaçırmayın diyeceğimiz ürünlerden birisi. Ürün normal şartlarda 26 Şubat 2019 tarihinde satıştan kaldırılacak, fakat stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı stoklar tükenir tükenmez satıştan kaldırılabilir. Bu sebepten dolayı acele etmeniz satın almanız açısından faydalı olacaktır.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.