arama

  ŞOK Tefal Access Buharlı Ütü İncelemesi & Kullanıcı Yorumları

  1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Oylayın!)
  Loading...

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş

  ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan Tefal markalı Access modelindeki buharlı ütü sunduğu özellikler ve fiyatına göre dikkat çeken bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Ürün dış piyasada aynı marka ve model olmasına karşın çok daha düşük fiyatla satılıyor. Şuan bu ürünü en uygun 130 TL’ye bulabiliyorsunuz. Ürün özellikleri ise fiyatına göre çok yüksek diyebiliriz. Rakiplerine bakıldığında bu özelliklere sahip ütülerin 150 TL bandında olduğunu söyleyebiliriz.

  Güç

  Ürün 2100 W güçle birlikte geliyor. Hemen hemen her ütü 2100 W güç üretir fakat bu ürünün bir farkı var. Ürettiği 2100 W’lık gücü en iyi şekilde performansa çeviriyor. Yani sıradan 2100 W ütülere kıyasla çok daha performanslı bir şekilde çalışma gösteriyor. Yani sunduğu bu söz konusu güç özelliğini sayısı sayısına kullanıyor ve sizi bu hususta memnun ediyor.

  Buhar

  Ürün 100 g şok buhar uyguluyabiliyor. Bunun yanı sıra da 25 g sürekli buhar uyguluyor. Yine buhar anlamında da sizi üzmeyecek olan bu ürün sunduğu tüm özellikleri en ince ayrıntısına kadar işliyor. Herhangi bir şişirme rakam bulunmuyor.

  Taban

  Ürünün tabanı yapışmaz taban olmakla birlikte her nereye sürerseniz sürün yapışma meydana gelmeyecektir. Buda bazı kumaş türleri için çok iyi bir özellik oluyor. Öyle ki özellikle kalitesiz kumaşlar ütünün tabanına sıcaklıktan dolayı yapışabiliyor. Bu ütüde böyle bir şey yaşama ihtimaliniz yok. Üründe Easy Gliding seramik taban kullanılıyor.

  Damlama Önleme

  Damlamayı önleyen sistemle birlikte artık kıyafetlerinizde su lekesi olmayacak.

  Garanti

  Ürün 2 yıl boyunca garantili bir şekilde satılıyor. Herhangi bir sorunda direkt garanti kapsamında gerekli işlemler yapılıyor.

  Fiyat

  Ürün tüm ŞOK mağazalarında 99.00 TL karşılığında satılmaktadır. Bu fiyata hiçbir yerde bulamayacağınız ütüyü alma noktasında aceleci davranmanızı öneriyoruz.

  ŞOK marketlere sınırlı sayıda gelen söz konusu ürünü satın almak için aceleci davranmanızda fayda var. Tüm ŞOK mağazalarında bulabileceğiniz bu ürün stoklar bittiği takdirde yenilenmeyecektir. Bu sebepten dolayı Cepteşok adlı ŞOK’un e-ticaret sitesi üzerinden hem mağazaların stok durumuna bakabilir hem de online alışveriş yapabilirsiniz. 6 Ay boyunca peşin fiyatına taksit imkanıyla alabileceğiniz bu ürünle ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

  etiketlerETİKETLER
  Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.